Pecivo pregrehe

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

8. mar 2007 6:59

Od jeze in nerganja rit raste  kobra 1

Blog.Lastovka  

član od: 3.3.2007

sporočila: 21

8. mar 2007 7:02

jessy6, natkas in vse ostale, danes je osmi marec, vaš dan in danes je dan, ko lahko pozabite na diete in se lahko malček pregrešite-mislim, da je razvajanje sebe najlepši način in mislim, da je to pravi način. Vandelini pa želim veliko torbic, čevljev, oblekc-če je to res to kar najbolj potrebuje. Saj je dama, a ne? http://www.vecer.com/blog/lastovka

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

8. mar 2007 9:56

Moje mnenje pa je ,da tale Lastovka ni tako miroljubna,kot se zdi vam-z zadnjim zapisom (spet) provocira Vendelino jr.Zakaj? Osebno meni je slog Vendeline veliko bolj všeč. Lp tejka77

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15824

8. mar 2007 9:59

 

Ežoj je lepo povedal. Na rižu sva pokazala, kaj je strpna debata in še dan današnji en riž peremo, enega pa ne...In jaz v baklave ne dajem rozin, on pa. In se zato res ne bova "lasala".

 

Sama nikogar ne zagovarjam, in tudi nikdar po nikomer ne bom "pljuvala". Sem sama šla skozi veliko hujšo zadevo na tem forumu, kot se to zdaj dogaja Vendelini na primer, in sem se na lastnem primeru, zmerjana z vsem živim, marsikaj naučila. Predvsem strpnosti do tistih, ki s svojo nestrpnostjo do drugih terjajo strpnost zase.

Zagovarjam le svoje mnenje, dokler se mi zdi, da imam prav, predvsem pa bom vedno zagovarjala to, da ima čisto vsaka stvar pod soncem toliko obrazov, kolikor oči jo gleda. In to, da je resnica lahko drugačna od naše predstave o njej, marsikomu povzroča težave.

 

Kot je rekla jessy - včasih kdo hitreje stegne jezik in reče kaj na način, ki je enim všečen, druge pa vrže do plafona. Tisti, ki v ljudeh vidimo predvsem dobro, o tem malce podebatiramo in vzamemo v zakup,da to pač sodi k forumu,  nekateri, ki v vsem vidijo predvsem slabo, pa vsujejo kanonado. Tudi prav, smo si pač različni. Tudi v tem, da se eni razgaljajo do skrajnosti, eni pa so bolj zadržani. Ampak hvala bogu, za vse je dovolj prostora. To je po moje najbolj bistveno.

 

Čeprav deževen, mi je današnji dan lep. Deževne kapljice po strehi in oknih delujejo prav pomirjujoče, da ne govorim o sprehodu skozi gozd, ko dežuje...

 

Mamamia

mamamia

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

8. mar 2007 10:17

mamamia je napisal/a:

 

 

Čeprav deževen, mi je današnji dan lep. Deževne kapljice po strehi in oknih delujejo prav pomirjujoče, da ne govorim o sprehodu skozi gozd, ko dežuje...

 

Mamamia

mamamia

 

Ti bom dala po nagi riti, mamamia  . Sva se ravno s kužatom vrnila iz 1,5-urnega sprehoda po gozdnih poteh, mokra kot cucka  , kljub mareli.

 

Pa se vseeno lepo imejte.

Cila

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15824

8. mar 2007 10:44

 

Cila, pelerino bi morala imet, tako do tal, pa ne bi bila mokra...

 

Veš, ko sem prebrala tole tvoje o sprehodu s kužkom, se mi je kar milo storilo...Tudi jaz sem hodila z našim bullmastiffom, ampak ga izpred nekaj tednov ni več, naše pseto je omagalo....mi še vedno gre na jok.

 

Pozdrav, Mamamia

mamamia

škarpina  

član od: 3.11.2005

sporočila: 294

8. mar 2007 11:05

 

Deževne kapljice visijo z dreves, potok žubori, oblaki potujejo po nebu in sivina ovija zemljo. Sama sva.

samo midva veva, da so odveč besede saj oba, veva, da rabiva čisto malo tistega kar pogrešava oba. Veter počiva v vejah, dreves in ptički molčijo, midva pa stojiva zopet vsak na svojem bregu.

Odprla vrata bom dežju,naj pada hladen name,

naj kapljice vso noč prše in hlad polzi naj vame.

Odprla vrata bom dežju,  naj z rokami me objame.

 

Nasja  

član od: 10.6.2003

sporočila: 815

8. mar 2007 23:46

Res lepo, Škarpina... Od kod pa ? JasnaV

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

9. mar 2007 6:41

mamamia, Cila

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15824

9. mar 2007 10:46

Cila, saj je ok, nisi vedela za našega "peskota", saj se nisem zjokala vesoljni Sloveniji...Mamamia mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti