Rezervacije gostilne

oliva  

član od: 21.3.2005

sporočila: 312

tema odprta - 7. feb 2007 8:14 | ogledi: 1.830 | odgovori: 5

Imam mogoče malce nenavadno vprašanje. V bližnji prihodnosti se poroči sin, točno v mesecu juliju, torej ne še tako kmalu. Gostilno imata z dekletom že rezervirano. Vendar se ob rezervaciji nista nič zmenila, razen za število gostov, nekje okrog 25-30 ljudi. Torej v ožjem krogu. Iz pripovedovanja drugih vem, da se je potrebno bolj točno dogovoriti, kaj se bo jedlo in seveda nenazadnje kakšna bo cena po osebi. Vi, tukaj na forumu, imate izkušnje iz vseh mogočih stvari, lepo prosim, na kaj moramo biti pozorni pri pogovorih pri naslednjem obisku, na katerega ste prosila, če se udeležim tudi jaz in bo predvidoma v začetku naslednjega meseca.

Mogoče tudi ideja za jedilnik. Gostilna je znana po divjačini.

Hvala za odgovore.

oliva

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

7. feb 2007 8:24

Zanimivo, da se nista to že kar zmenila. Hitro k njim urediti vse to, da si ne bodo na koncu pa zmišljevali. Vprašajte, kakšen jedilnik oni predlagajo, povejte svoje želje in na koncu boste prišli do kompromisa. Pa če je kak vegetarijanec zraven, je tudi treba ekstra poudariti. Jaz sem hodila okoli s prijateljico, pa malce sva tudi degustirali. Pa še za sladko se je treba zmeniti, boste verjetno imeli svoje. Loni Makaroni

jana1  

član od: 25.6.2005

sporočila: 124

7. feb 2007 9:03

Glede na to, da sem se pred kratkim sama poročila, vam lahko dam nekaj napotkov. Pametno je, da se že takoj zmenite za jedilnik in seveda za ceno. Nama je gospod to takoj povedal, sva pa lahko kasneje zadeve še prilagajala. In so se držali dogovora. monika

oliva  

član od: 21.3.2005

sporočila: 312

7. feb 2007 11:44

Jana in Monika, hvala za odgovore. Bom šla čimprej v akcijo. lp oliva

mc maya  

član od: 28.11.2001

sporočila: 474

8. feb 2007 17:35

Moja sestra se je pa ob rezervaciji samo dogovorila za št. ljudi in max. ceno jedilnika. Bolj podrobno se mi pa zdi, da se je dogovorila 14 dni pred slavjem, nič prej. Pa ni bilo nobenih težav. maja

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

8. feb 2007 19:10

mislim da ni potrebno takoj ob rezervaciji vsega doreči, le okvirne stvari. počasi pa se naj odpravita v gostilno da se dogovorijo kako in kaj bodo jedli. nektarina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti