Peščene plaže???

Levinjav  

član od: 15.11.2005

sporočila: 447

20. jan 2007 16:49

Drugače imajo super peščene plaže v kraju ZATON zrave Zadra, pa seveda SABUNIKE, prav tako zraven Zadra. Potem imaš v Biogradu na moru tudi peščeno plažo. Pa včasih se je imenovala Crvena Luka. Potem imaš na otoku Pašmanu, v mestu Pašman tudi peščene plaže, pa na otoku Ugljenu tudi. Seveda tudi Sukošan, Sveti Petar, Turanj, Sveti Filip Jakov, to so vsi kraji med Zadrom in Biogradom na moru. Jaz osebno priporočam ZATON, ker imajo vse, animacijo za staro in malado, pa dobro ponudbo. Levinjav

karnak  

član od: 24.10.2006

sporočila: 701

21. jan 2007 7:39

Marelica, mi sicer kampiramo, vendar ti lahko priporočam app San Lorenco. Imajo gostilno in tja gremo vsako leto na večerjo. Midva sva z možem bila pri njih enkrat za 1. maj in imajo res lepo. Samo vedeti moraš, da so app na Rabu ful dragi. Že junuja so 1/4 po 100 evrov. Najbolj da pogledaš malo na spletu, jih je tam veliko, samo pazi, ena stran loparja je cenejša od druge. Ta okoli kampa in okoli hotelov je dražja, druga stran, v bližini trajekta pa cenejša. JORDI

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

21. jan 2007 8:37

Mi smo bili lani v Petrčanah pri Zadru-lepo, ogledali smo si tudi Zaton, pa meni ni všeč, tako bolj "zakotno". Ogledali smo si tudi Nin-meni zelo všeč, čeprav je bilo veliko ljudi, ni bilo gužve. Teka

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

21. jan 2007 11:39

Živjo! Upam, da si ne drznem preveč, ker pišem svoje vprašanje tukaj, pa vendar, če je tako, se opravičujem. S fantom bi šla rada letos kampirat nekam v okolico Zadra. Na Vas se zato obračam s prošnjo za kakšen nasvet o primernih kampih - naj bi imeli senco, omogočen dostop s čolnom, dokaj urejene sanitarije, bili v bližini mesta...Sem že veliko gledala po netu, a bi najbolj zaupala nasvetom, ki nastanejo iz osebnih izkušenj. Najlepša hvala za kakršenkoli odgovor. jessy6

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

22. jan 2007 9:50

Hvala Jordi! Bom malce pogledala še po netu. marelica

teta torta  

član od: 6.9.2005

sporočila: 1268

22. jan 2007 10:23

No, vidite, meni pa pišete plaže, kamor ne bi hotela iti, ker sploh ne maram mivke (in nimam majhnih otrok)! teta torta

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

22. jan 2007 10:31

teta torta, tukaj punce malo mešajo! Vprašanje je bilo "peščena plaža", večino nasvetov pa je za mivko. Tudi jaz sovražim usipanje mivke iz brisač, kopalk (da ne rečem kaj bolj konkretnega) - samo ...morda imajo pa majhne otroke in delajo potičke! Tisto kar sem napisala jaz, definitivno velja za pesek, drobne kamenčke, gladek prod..ali kakor se že temu reče. Lisa

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

22. jan 2007 11:36

Na Rabu sem bila samo enkrat, pred 30. leti in še nisem pozabila mivke, katere imaš povsod dovolj. Pa nizka voda, katera preseže krepko čez 30 st.C ob obali in te , če hodiš ob obali noge od vročine bolijo. Za v vodo pa rabiš časa še pa še, da ti pride voda do kolen. Takrat sem bila s sestro v Loparju, pa smo se hodili kopat nekam drugam, kjer je bila globoka voda, čeprav je imela s seboj 3 letnega sina. LP

631141  

član od: 14.11.2003

sporočila: 612

22. jan 2007 11:50

Mi gremo na Mljet. Plaže enkratne, mir.... http://www.np-mljet.hr/ Lp, Klavdija

pouhek  

član od: 24.8.2005

sporočila: 273

22. jan 2007 12:28

mamamia je napisal/a:
Plaža Jaz, več ko en km peščene plaže v krasnem zalivu, zadaj pa camp, vendar je to v Črni Gori, pa Budva in Ulcinj jih tudi imata. Za bližje so pa že zgoraj nekaj napisali. Mamamia mamamia
Se podpišem. Zraven campa imaš tudi privat sobe(lahko ti posr. tel).Pet stopnic iz terase in si na plaži(tudi fkk).Dol direktno, pot domov ,pa lahko preko Mostarja, počitek v Sarajevu... Ali pa kombiniraš z ogledi ,preko Lovčena, Zlatibor,Ibarska magistrala,Beligrad... Pa njihova hrana, če smo že na kulinariki.Me daje nostalgija siba

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti