Tiens slimming tea - izkusnje

vegeterianka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 282

tema odprta - 19. jan 2007 19:29 | ogledi: 2.666 | odgovori: 5

pozdravljeni

zanima me ce je že kdo kupil ta čaj in kakšne so njihove izkušnje s tem čajem.....mama si ga je kupila za dieto ...vsebuje: zeleni čaj, liste lotosa, semena cassia tora, kornjacica ( nimam pojma kaj to pomeni v hrvascini ), ekstrat mandarine in rabarbare

hvala za informacije in lep večer še naprej

vegeterianka

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

19. jan 2007 21:21

joj sem se nasmejala ob kornjačici...jaooo, sicer pa ne gre za živalico: Kornjačica (RHIZOMA ALISMATIS) je sredstvo s hladećim djelovanjem i neukusno-slatkim okusom. Kornjačica smanjuje količinu tvari, neophodnih za stvaranje kolesterola i zbog toga smanjuje nivo lipida i služi za preventivu arterioskleroze i za preventivu “masne jetre”. katka

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

20. jan 2007 10:59

Tisto iz polžje sline je nateg. Gre za vitamin B5, ki celi. Enako zadevo vsebuje Bepanthen in še kup drugih žaub. Ogabna in neumna reklama za kreme, cenovnega ranga La Praire. Žalost. Sonja

juhica101  

član od: 28.10.2003

sporočila: 814

20. jan 2007 17:44

Zdaj pa vem kam so vsi lazarji letos izginili:::::::::::::: juhica

darja2  

član od: 29.9.2006

sporočila: 249

20. jan 2007 18:53

Med kremce so izginili.....................fujjjjj darja2

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

20. jan 2007 20:46

moje mnenje o kremah: vse temeljijo na tem, da se fino namažejo, torej uporabijo rastlinsko ali živalsko maščobo, dodatki so za boljši vonj. Vic pri vsem je, da imaš dober občutek, ko se namažeš. Jasno! če se umiješ in še to z milom, imaš malce bolj suho kožo. gor daš kremico in je filing precej boljši. nič ne verjamem v polže (bljak). res pa kakšna kumara na obraz lepo pomaga, ob težavicah pa umivanje z blagim čajem kamilice. titta

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti