Perilo moči

vemves  

član od: 19.5.2005

sporočila: 337

17. jan 2007 7:38

Ela,majica z dolgim rokavom je okrog 37 evrov. Saša

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

17. jan 2007 8:17

Moja kolegica si je navlekla teh majic in gat, pa še svojemu možu je kupila....... Dalje ne bom komentirala.......... galja

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

17. jan 2007 19:48

IČA je napisal/a:
Gogad bom še jaz držala pesti, da bo vnukec privekal. Lp Iča
Hvala Iča Tudi hčerka mu jih je kupila.....sedaj pa bo ,kar bo... lp goga

ela  

član od: 28.9.2006

sporočila: 735

17. jan 2007 22:01

vemves,hvala za informacijo! Zdaj pa res ne vem,naj poskusim ali ne... ela

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

17. jan 2007 23:48

He , he, dobre ste! Res je to, da je to takšne sorte mejna veda, ko ni otipljivega dokaza, materialnega efekta.... verjeti je treba, tako kot v vsako stvar. Prepričana sem, da je vsak človek ene vrste računalnik; programiraš si neko zadevo in potem tudi je. (ne zdaj nekaj nemogočega). Ob tem sem se spomnila na štos iz otroštva: ko sem bila mala, me je hudo mučil zobobol. Takrat ni bilo takšne izbire tablet: aspirin in tisti kafetin ali kako. To pa je bilo strogo rezervirano za očeta, ker je iz službe hodil z glavoboli, da te kap. No, takrat pa je kot za nalašč zmanjkalo vseh tablet in so mi dali PEPERMINT bonbon. Saj veste, tiste, ki so bili takšni štirioglati. Še nasankali so me, da so to prav posebej močne tablete in imajo zato takšen okus, ker so po naravi grozovito nagravžne. in kaj je bilo? Čez pol ure je zob prenehal boleti in vsi smo imeli mirno noč. Tak, pa naj še kdo reče, da se stvari ne zgodijo, če v njih verjameš........ titta

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

18. jan 2007 2:49

gogad je napisal/a:
IČA je napisal/a:
Gogad bom še jaz držala pesti, da bo vnukec privekal. Lp Iča
Hvala Iča Tudi hčerka mu jih je kupila.....sedaj pa bo ,kar bo... lp goga
včasih so rekli, da pomaga tudi svež zrak, predvsem manj stresa in zdrava prehrana matilda

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

18. jan 2007 9:53

Men se pa zdi, da Sanolabor ne bi prodajal "tople vode". Se mi zdi, da so kar "resna" trgovina. Sicer pa je pri vseh teh alternativnih zadevah približno v stilu: "Pomagaj si sam in bog ti bo pomagal" ( oz. tisto v kar pač verjameš ) Dejstvo je namreč, da, če sam nič ne spremeniš v stilu življenja in prehrani, pač ne moreš pričakovati pozitivnih sprememb. Je pa res, da pomagajo stvari, ki so nam/vam nenavadne, celo nemogoče. Ampak marsikaj deluje, res. Pa še resnična zgodbica, ki to potrjuje in mi jo je povedal mojster reikija: "Delam jaz terapijo človeku, ki jamra, da ga vse boli in prosi pomoči. Človek ves vesel zapusti terapijo, ker mu je boljše, a kaj, ko pride drug dan nazaj in zopet stoka. Ok, mu jaz naredim terapijo še enkrat ( za nekatere probleme je pač potrebnih več terapij ) in zopet je bilo vse ok. Pa pride tip še tretji dan in jaz ga vprašam - Pa dobro, kaj za vraga pa ti delaš? In mi odgovori - hišo zidam." Imejte se radi - to zeloooo pomaga pri vseh tegobah in je zastonj. lp, vanjatajnsek Sporočilo je spremenil(a) vanjatajnsek dne 18. jan 2007 09:55:30

ena mš  

član od: 18.11.2006

sporočila: 1184

18. jan 2007 23:18

Moja prijateljica je pomagala svojemu 2 letnemu sinu z perilom moči.Vsako noč ga je preoblačila,ker je bil ves prepoten.Po perilu moči nikoli več prepoten.Sama sem imela težko obdobje v življenju in nisem spala.Kupila perilo in spala kot top. ena mš

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

19. jan 2007 6:30

Tudi jaz sem imela motnje v spanju in bolečo hrbtenico, pa sem si kupila podlogo moči in sedaj spim kot top, brez bolečin in bujenja, pa tudi prepotena nisem več. Hči pa je imela težko in bolečo menstruacijo, pa sem ji rekla, da naj podlogo moči da na sebe in se vleže vsaj za pol ure. Krči so ji za pol popustili, dalj časa pa ni mogla ležati, ker je imela obveznosti. Pa se je tudi norčevala iz mene, češ, če verjameš! Ni treba verjeti, probaj, pa pol komentiraj. Prijateljica vnuku vsako leto kupi perilo in nogavice in po 3 letih ima vidno manj alergije, ki jo ima že od rojstva. Pa ne mi rečt, da jo je prerasel, ker vsako leto je imel več različnih alergij, ki so se stopnjevale. Po nošennju in sedaj še podlogi, pa so dosti manjše, ene pa so skoraj izginile. Preverjeno pri zdravniku in testiranjih. Pa otrok ne ve, kaj so mu oblekli in kaj dali v posteljo pod rjuho! Kyara

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti