Bližajo se prazniki

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

30. okt 2006 9:12

majamarko je napisal/a:
Letos imam v glavi zaenkrat magnetke zimskega motiva
Tole je pa res dobra ideja. Kje pa nabaviš magnetke? lp, Marija

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

30. okt 2006 10:15

magnetke sem nabavila v antusu, bi se pa dobili tudi v Leclercu, pa Obiju in podobnih trgovinah, kjer imajo kotiček za ustvarjalce. p, maja

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

30. okt 2006 10:30

Hvala, se vidi da nisem tip za trgovine in se mi ne da sploh razmišljat kje je kaj, kaj šele brskat. lp, Marija

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

30. okt 2006 10:33

meni ni problem it v trgovino z umetniškim materialom, je pa toliko slabše v druge trgovine, samo v umetniških trgovinah me pol vrže na tazadnjo pri računu:) v drugih pa ne ker se mi ne da čakat vrste pa gužve ker prec dobim vse možne fobije. p, m

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

31. okt 2006 21:09

Hm, 1. november je pri nas čisto poseben dan - tasta in tašča gresta zjutraj na pokopališče, jaz kuham, zato gremo mi, mlajši,proti večeru, če sploh pridemo do britofa... Zato imamo en zelo tehten razlog - 1. novembra namreč na veliko praznujemo, sin ima rojstni dan...in ker smo vsi bolj vesele sorte, je pač doma na Dan mrtvih še zabava... Imam pa rada praznični čas, najbolj tistega pred novim letom, ko vsa hiša diši po piškotih...Pa kupovanje daril za božično-novoletne praznike, pa vsakemu zarojstni dan...Vedno z darili "zadenem", pa najsi bo za starše, taščo, svakinjo, otroke....še nikdar nisem "usekala" mimo... Mamamia mamamia

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

1. nov 2006 7:07

Kljub vsemu, zakaj bi se morali preminulih spominjati v žalosti? Seveda smo žalostni, ker jih ni več, lahko bi se jih pa spominjali po lepem in veselem. Sicer pa se tistih bližnjih spomnimo večkrat na leto, jim nesemo svečke in rože, prvi november je pa uraden dan, ko pač gremo vsi na grobove. To pa še ne pomeni, da bi mogli sedeti doma in jokati. Sicer pa vsak tako kot čuti, jaz prvega ne maram na pokopališče, ponavadi opravim vse prej. Ne maram se srečevati z ljudmi, ki pridejo tja stat v novih oblačilih in čakajo, kdaj bodo koga znanega srečali. Ponavadi grem tja kar v trenirki, ko še ni dosti ljudi. Sicer se pa že veselim res novega leta, za vaške otroke moramo organizirati dedka mraza in me čaka še polno dela. Če ima katera kašno dobro idejo, katero pravljico naj uprizorimo, bom vesela mnenja (nekaj v obliki lutk, mogoče ne kakšne klasične, ne predolge). matilda

cherry  

član od: 5.6.2006

sporočila: 409

1. nov 2006 7:20

Jaz pa vsako leto nekje v tem času začnem izdelovati voščilnice, vsako leto drugačne, poskušam biti čim bolj izvirna. :) Letos pa nekako ne dobim prave ideje - mi lahko katera kaj svetuje? cherry

Majuska  

član od: 23.7.2005

sporočila: 83

1. nov 2006 7:31

Tudi pri nas danes ne bo nic posebnega. na pokopalisce bomo sli prizgat svecke, ceprav to pocnemo skozi vso leto. Komaj pa cakam na blizajoce se bozicno-novoletne praznike. Takrat je neko cisto posebni vzdusje, vsaj meni se tako zdi. Letos bom pekla medenjake in pa razlicno drobno pecivo. Kaj od tega pa se ne vem. Bom vidla, ce imajo domaci kaksne posebne zelje. Voscilnice sem ze naredila. Letos jih bom poskusala tudi kaj prodat. Za darilca pa se ne vem, kaj bom naredila. Pozdravcek, M

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

1. nov 2006 7:38

Tudi jaz vedno komaj čakam drugo polovico decembra, da začnem peči piškote. Ponavadi spečem okoli 15 različnih vrst piškotov. Samo letos verjetno ne bo nič iz tega, ker bomo bolj čakali našo "štručko", pa še verjetno takrat ne bom več ravno najbolj okretna v kuhinji. jade

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

1. nov 2006 7:48

cherry je napisal/a:
Jaz pa vsako leto nekje v tem času začnem izdelovati voščilnice, vsako leto drugačne, poskušam biti čim bolj izvirna. :) Letos pa nekako ne dobim prave ideje - mi lahko katera kaj svetuje? cherry
mene letos mika grafika matilda

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti