Izkušnje s kataloško prodajo

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

28. okt 2006 8:08

Ja tudi jaz bom tisto punčko, če je ne bodo imeli še po praznikih kar odpovedala, kake pa majo, da moraš čakat na naročeno tolk časa. Ne moreš otroku kasneje dati darila za rojstni, samo ne vem zakaj oglašujejo če nimajo. Naročila pa sem pri neckermannu. Tudi jaz sem do sedaj kupovala ciciban pa so me zadnji čevlji tako razočaralai, da ne vem, če jih bom še kdaj kupila. Čevji za 11 tisoč so se "uničili" ko jih je imela obute pol urice, se je spredaj na prstih barva dol spraskala, ne vem a oni mislijo, da bodo otroci imeli čeveljčke obute in sedeli kot prikovani al kaj, da se ne uničijo. Pa je samo malo šibala po peskovniku. jade

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

1. nov 2006 22:23

Jade polkliči na kataloško prodajo in jih vprašaj kaj je z naročenim in potem reci, da če ne bo čez par dni to pri tebi doma, da odpoveduješ naročilo. Boš videla kako hitro boš dobila pošiljko na dom. Glede otroških čevljev pa ne bom zgubljala besed, ker se ne splača. LP! fakin712

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

1. nov 2006 22:31

niti predstavljati si ne smem, da je treba za dva otroka čevlje kupovat. Najprej rabi ene jesenske, pa dvojne gumjaste škornje - ene hočejo, da se puščajo v vrtcu, pa dvojne copate, tisti v vrtecu so že vsi zribani spredaj po enem mesecu (3700 sit), cenejši za doma pa niso zdržali niti en teden, ker je odpadla guma. Zdaj bo pritisnil mraz in bo treba pa še snežke kupit. Če moraš vse pomnožit z dva matilda

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

2. nov 2006 6:06

Ja matilda jaz kupujem čevlje za dva, pa oba imasta isto št. čeprav sta 17 mesecev narazen. Fakin res bom klicala in, če bodo rekli, da nimajo dojenčka bom odpovedala, ker bo drugače hči imela prej rojstni dan. Sem si hotela olajšat delo, da ne skačem po trgovinah ampak zgleda, da bo treba kar v LJ. po tistega dojenčka s funkcijami. Bom pa spet imela delo, ker ne bom vedela katerega naj kupim. jade

vanjatajnsek  

član od: 6.6.2005

sporočila: 1704

2. nov 2006 9:29

"Kupi" ta pravega. lp, vanjatajnsek

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

2. nov 2006 9:46

saj "tapravi" je že tako ali tako "naročen", "dostava" pa naj bi bila previdoma 3. januarja. Samo s tistim se 4 letna hči ravno ne bo mogla še takoj igrati. . Sicer ima še bratca, starega 2,5 leta ampak ta se ji ne pusti več komandirati. Drugače sem pa naročilo danes preklicala, ker se jim tam niti ne sanja kdaj bodo dojenčka sploh dobili. Ni mi jasno kako lahko nekaj kar sploh nimajo oglašujejo. Zdaj pa sem spet v dilemi katerega dojenčka ji kupit, ko je toliko različnih . Saj njej bo verjetno vse všeč samo jaz bolj kompliciram . jade

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

2. nov 2006 10:05

Jade kupi ji tistega, ki bo tvoji denarnici všeč . Kje so časi ko so imeli pri nas samo eno vrsto dojenčkov, tisti zelo podobni pravim (če se jih še kdo spomni). Če si hotel kaj posebnega si moral pa v Italijo... Upam da ti uspe dober in hiter nakup. lp, Marija

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

2. nov 2006 10:07

Jah saj cene so približno enake, okoli 12 tisoč. Samo različni proizvajalci. jade

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti