Izkušnje s kataloško prodajo

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

19. okt 2006 11:39

Jade daj jih pokliči pa razloži situacijo, dostikrat znajo bit trgovke zelo prijazne. Lahko ti čevlje pošljejo po povzetju, pa če ne bodo uredu, jih odneseš v najbližjo Alpinino trgovino in jih oni z interno pošto pošibajo nazaj. Beseda ni konj. lp, Marija

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

27. okt 2006 14:17

Jade, ti je uspelo kaj s čeveljci? lp, Marija

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

27. okt 2006 14:25

Nisem jih potem kupila, ker sem jih dobila v trgovini. Sem pa naročila dojenčka za mojo hči, takega s funkcijami, pa že 14 dni čakamo pa nič. So mi rekli danes, da dobijo šele sredi novembra, mala pa ima 12. rojstni dan . Se mi kar trapasto zdi, da oglašujejo v katalogu potem pa sploh še nimajo izdelka. jade

alexis  

član od: 30.5.2006

sporočila: 884

27. okt 2006 14:33

Jade, itak polovico stvari, ki sem jih dozdaj naročila niso imeli kao na zalogi, na koncu se je izkazalo, da jih sploh nimajo. Tako, da ne naročam več!!!! alexis

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

27. okt 2006 14:35

Da bi jih jade

pppp  

član od: 1.12.2005

sporočila: 231

27. okt 2006 17:37

čevlje po katalogu kupovati se mi zdi malo riskantno. saj jih mora otrok pomeriti, ne? nasplošno pa sem si zaprisegla, da po katalogu ne bom naročala več. je dosti dražje kot po trgovinah, pa še slabši materiali so, čeprav na sliki zgleda čisto drugače. lani sem naročila smučarske kombinezone za otroke, pa sem jih vrnila. podloženi naj bi bili in topli, taki so bili videti tudi na sliki. ko sem prijela v roke, je zgledalo vse skupaj kot olupek, ne pa kot vodotesen in topel kombinezon. če nimajo številke čevljev takih, kot bi jih želela pa poprosi prodajalca, naj jih naroči v željeni številki. jaz za mularijo kupujem večinoma v cicibanu, me že poznajo in se lahko vse dogovorim. s hitro pošto je lahko že drugi dan v prodajalni, samo če je malo dobre volje. veliko uspeha pri nakupovanju pppp

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

27. okt 2006 20:29

Jade, jaz sem kataloge odpisala po tem, ko sem naročila izdelek drugi dan!! po tem ko je katalog prispel pa so mi rekli da je izdelek že razprodan ali pa ga niso še imeli na zalogi. S tem da me tudi mesec dni kasneje ni nihče poklical ali obvestil da je kaj prišlo ali pa ne. Sem pa prej imela dobre izkušnje, ampak se zdaj prisilim in grem v trgovino. Žal... Kar pokliči jih pa jih malo povprašaj kaj pa kako. lp, Marija

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

27. okt 2006 20:50

Jade, jaz sem tako naročila kombinacijo šotorov za Nejčev rojstni dan, pa sem jih kar poklicala in preklicala naročilo, ker bi prispelo kak mesec prepozno Loni Makaroni

Klea  

član od: 16.6.2006

sporočila: 495

27. okt 2006 21:11

Jaz sem si čevlje naročla preko OTTO kataloga. OK, res je, da moje noge niso več otroških velikosti, ampak bila sem zelo zadovoljna z nakupom. Se pa splača vzet nekaj za vso družino, ker pri nakupu nad 24.000 ne plačaš poštnine. Klea

Tanja05  

član od: 26.12.2003

sporočila: 392

27. okt 2006 22:34

Pri kataloški prodaji je problem ta, da je izdelek velikokrat na sliki videti lepši, boljši, kot je potem v resnici.Se je pa tudi meni zgodilo, da sem kaj naročila in potem niso imeli. Kljub vsemu pa imajo še vedno v ponudbi na svoji spletni strani. Tanja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti