Dekliščina

Petra 1  

član od: 1.6.2006

sporočila: 419

7. sep 2006 13:43

No nova zabava.......CENZURA ZA OTROKE IN TEČNE !!!!!! DIGITALNI FOTOAPARAT Pripravijo se slike že naprej. Vzameš A4 format bel list in na njega s svečo ( belo ) narišeš različne vagine, ena je dlakava ena raztegnjena ena postrani......domišljija....vsak list ena. Če so prisotni moški ..enako..na vsak list razlićne penise, kratke dolge , debele......+ testisi... Potem se izbrani vsedejo na stole....pod njihovo rit daš "prazen " list...ker sveča se ne vidi.... Potem greš pod stolom z vžigalnikom...( digitalni fotoaparat) in slikaš Pripraviš kuli in vsak se mora podpisat na svoj papir...da potem ni izgovorov!!! vzameš liste...segurno so kje kadilci , v ta namen se zbira pepel od cigaret, vzame se pepel in s pepelom podrgneš po sliki...tam kjer je vosek se ne prime..... dobiš digitalno slikanje mednožja.... Petra 1

vanya  

član od: 28.3.2006

sporočila: 326

7. sep 2006 15:15

Zakaj pa moraš z vžigalnikom pod stol? Drgač je pa tale ornk huda!! Grem kr zdejle sprobat! Mamo naslednjo soboto abrahama pa bo prav prišla kakšna ideja! vanya

Petra 1  

član od: 1.6.2006

sporočila: 419

7. sep 2006 15:20

ja - TO JE DIGITALNI FOTOAPARAT !!!! že tukaj umirajo od smeha...lahko pa uporabiš mobitel...al pa daljinc za televizor ???? lp Petra 1

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

7. sep 2006 15:36

Ampak je res hudo!!! SI kar predstavljem tak ornk žur pa tole... Tudi jaz si tole zapomnim, dokler ne bo kakšna žurka na sporedu...

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

7. sep 2006 16:49

Tole smo mi imeli na moji ohceti, zrihtala je teta od moža. Takrat še ni bilo digitalcev, (še mobitelov ne) in je to obrazložila, da bo naredila fotokopije ritk. Moški so morali z ritjo mencati po listu in ko je podrgnila s pepelom, se je svašta prikazalo. Smeha za crknit. Res dobra! LP, V.

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

7. sep 2006 20:27

Hvala, punce, zlate ste. Ful ste pomagale! Jaz se spomnim dekliščine moje sestrične, kjer smo jo sprobale, če se res mora poročit, če res nuca deda. Ena sodelavka jo je božala po ličkih, laseh, ramenih, pri tem ji je govorila, kako ji je všeč, lepe ustnice, ... A ko je prišla do prsi, nam je pokazala svoje potne roke in rekla, naj katera druga nadaljuje, ona ne more več. Še zdaj se smejim, ko se tega spomnim. tumpika Sporočilo je spremenil(a) tumpika dne 07. sep 2006 20:31:05

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

7. sep 2006 21:47

tumpika, meni je bilo pa tako všeč, ko si v narečju pisala, zakaj so te pa zamenjali? Ognjič

Zvezdica5  

član od: 29.8.2008

sporočila: 1

29. avg 2008 22:27

Za vse, ki pripravljate dekliščino ali se nameravate poročiti v tujini - ful dober blog: www.potovalnik.blogspot.com Lp, Zvezdica Zvezdica5

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti