Katerega gospodinjskega opravila ne marate?

Zvončica  

član od: 20.7.2006

sporočila: 170

6. okt 2006 9:37

Ne maram čiščenja kuhinjskih elementov od zunaj in od znotraj, ter čiščenja nape in štedilnika. Ko je to delo opravljeno sem napihana od sreče in ponosa in najraje ne bi več kuhala, da se mi ne umaže vse očiščeno. Zvončica

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

6. okt 2006 10:16

mamamia, saj jaz si tega tudi ne predstavljam, ampak nasmejala sem se pa prav pošteno. Loni Makaroni

val  

član od: 7.3.2006

sporočila: 665

6. okt 2006 10:50

Jade,pol je to tako??:2 x na leto redno!,kar je pa več je pa že razkošje?? val

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

6. okt 2006 10:54

Val točno tako . jade

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

6. okt 2006 10:58

Punce, punce... kako ste pokvarjene Lep dan in veliko se smejte

Petra 1  

član od: 1.6.2006

sporočila: 419

6. okt 2006 12:40

edino gospodinjsko opravilo , ki ga sovražim je DAJATI NAVODILA HČERKAM KAJ LAHKO IN KAJ NE....cunje vsepovsod, vsak krožnik pomit!!! kozarci.... pa me itak ne upoštevajo...ZATO TO SOVRAŽIM !!!!! Petra 1 ps. peglam ..itak ne več...ker ko sem peglala in rekla ..punce pospravta...pol pa vidim ležat.. tu in tam....NE nisem ospodinjska pomočnica... peglajta sami... sej sem ko na štrajku Sporočilo je spremenil(a) Petra 1 dne 06. okt 2006 12:42:36

nb  

član od: 29.11.2005

sporočila: 2339

6. okt 2006 15:54

val je napisal/a:
Jade,pol je to tako??:2 x na leto redno!,kar je pa več je pa že razkošje?? val
Pa pomožnosti 1x na Božič, pa drugič na Silvestrovo, da se človek med letom ne obremenjuje preveč s tem. Nena

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

7. okt 2006 22:41

Sta se srečala dva starejša in je prvi vprašal drugega kaj ima raje: seks ali Novo leto, pa odgovori drugi, da Novo leto, ker je bolj pogosto. LP! fakin712

moja  

član od: 18.9.2004

sporočila: 163

7. okt 2006 23:42

Meni se dogaja (v zadnjem času) da mi popolnoma nobeno gospodinjsko opravilo ne diši več!!! Povem vam, prava groza! Težko se pripravim likat, še težje pomivat tla ali celo brisat prah, včasih se mi še perila ne ljubi pripravit za pranje. Ne da se mi pa pika! Skuham še nekako (hvalabogu mi ni treba vsak dan), peka je že cel podvig. Leta in leta so mi prijateljice govorile da naj "pogledam čez" ker sem bila obsedena s čiščenjem, trenutno pa imam občutek da že prav "skačem čez"... Ne vem kam me bo to pripeljalo, tolažim se s tem, da je to samo obdobje, ki bo trajalo kratek čas. Sostanovalec še nima pripomb, ko je doma (kar je sila redko), veliko postori sam. Hvalim ga na vse pretege, naj le ostane tak. Kaj vem, mogoče sem preobremenjena z drugimi stvarmi...? Se še kateri dogaja podobno? Lp moja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15824

8. okt 2006 11:39

moja, potolaži se s tem, da ti nobeno delo oziroma opravilo ne bo ušlo. Počakalo bo, celo vedno več ga bo...Tako da brez slabe vesti "skači preko", vmes ti tako sostanovalec kaj postori, potem pa te bo nekega dne nekaj pičilo in bo spet, kot je bilo...Morda celo lažje, sploh če bodo opravila sostanovalcu prešla v navado in si bosta vse delila...Pri nas je že bilo tako, vmes sta otroka zrasla in še ona dva kaj postorita, pa ima mama kar nekaj časa tudi samo zase.... Tako da kar lepo počasi, brez slabe vesti...Veliko je hujših stvari v življenju od nekaj malega prahu na pohištvu ali kupa neopranega in nezlikanega perila... Ne sprašuj se, kam te bo to pripeljalo. Krog se vedno sklene in čez čas boš znova vse počela kot prej, le bolj sproščeno in z več dobre volje...Ženske, ki že v zraku lovijo prah, si pomojem mnenju zdravijo kakšno frustracijo....Še taščo sem prepričala, da lahko prah pobriše tudi po tem, ko prileti na tla, in ne daga mora lovit že v trenutku, ko ga odprta vrata spravijo s police, pa je njeno stanovanje še vedno kot iz škatlice (moje sicer tudi, a jaz imam gospo Milico...). Tako da....uživaj! Mamamia mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti