Catering za goriško območje

bibip  

član od: 12.10.2005

sporočila: 3

tema odprta - 9. jan 2006 11:23 | ogledi: 7.884 | odgovori: 7

A kdo pozna kako firmo iz Nove Gorice ali okolice, ki ti pripravi pogostitev v stilu narezka in peciva za svate in vse ostale prisotne po cerkveni poroki? Imate kak občutek, koliko to stane glede na število oseb? Ali pride kaka firma recimo iz Ljubljane tudi do Gorice?

bibip

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

9. jan 2006 11:34

bibip, vprašaj na Hitu, recimo v Lipi, pri Hrastu ali podobno. Mislim, da se da pravzaprav v vsaki restavraciji z malo podjetniške žilice zmenit, da ti pripravijo vse za pogostitev. Kontakte catering podjetij pa mislim da lahko dobiš v brezplačni reviji za mladoporočence, ki jo delijo na upravnih enotah tistim, ki se prijavijo za poroko - http://www.naj-poroka.com/. Veliko naslovov je tudi tu: http://www.mojaporoka.com/main.asp?content=ponudbe&idpo Cena je odvisna od tistega, kar boš hotel na pladnjih, količin in načina postrežbe (samo pladnji na mizah ali tudi kak postrešček, ki bo serviral, nalival pijače,..... velja isto kot za vsaj meni v restavracijah ), tale catering podjetja pa ponavadi pridejo kamorkoli, seveda odvisno od posla... za 20 jurjev narezkov se verjetno ne bodo odpravili 100 kilometrov daleč . Posel pač tjas Sporočilo je spremenil(a) tjas dne 09. jan 2006 11:35:51

tanjatominec  

član od: 8.10.2001

sporočila: 149

9. jan 2006 14:23

poskusi pri Ribici v Ajdovščini, vem da pripravljajo take pogostitve, tudi na vašem koncu, kolegica je bila zelo zadovoljna, ne vem pa cene tanja tominec

strukelck  

član od: 2.12.2002

sporočila: 91

9. jan 2006 18:27

Ej... Bila sem na dveh porokah, kjer sta vso pogostitev pripravili dve različni gostilni oz. restavraciji in vsa hrana je bila super, sploh tudi zato, ker niso bili samo "goli" narezki, temveč tudi malce bolj eksotične stvari. Eno je gostilna Kogoj iz Bilj, drugo pa restavracija Peciva iz NG. Za cene sicer ne vem, so pa bili "plačniki" zadovoljni s ceno glede na postreženo. In mi, jedci, tudiii! Če te še kaj podrobneje zanima, kar vprašaj! strukelck

Maxim  

član od: 10.1.2006

sporočila: 1

10. jan 2006 17:59

Zdravo, za catering na tvojem koncu pokliči Sodexho in sicer gospo Janjo na številko 041/258994. Meni so full lepo zrihtali poroko :))) Lep pozdrav. M. Maxim

ursa40  

član od: 28.4.2005

sporočila: 610

22. jan 2006 11:49

proba kontaktirati šefa kuhinje v Alpini Žiri njihovi cateringi so znani daleč naokrog,zelo dobro cenovno ugodno ursa40

mc maya  

član od: 28.11.2001

sporočila: 474

22. jan 2006 20:32

Tudi moja sestra je bila na eni poroki, kjer so imeli catering iz Alpine Žiri in ji je bilo tako všeč, da jih bo najela tudi za svojo poroko. Menda so prijazni in zelo prilagodljivi, pa cenovno ugodni, dali pa so ji tudi telefonsko številko za kontakt. Če jo želiš, mi pošlji zasebno sporočilo. Glede na to, da bi prišli na drugi konec Gorenjske, bi verjetno tudi na Primorsko. maja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti