Pomanjkanje železa - prosim za pomoč

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

30. jan 2006 10:24

Loni je napisal/a:
Kaj pa priporočate, če imam poleg mejnega števila rdečih krvničk še blazno nizek pritisk. Normalno (zame seveda, da ne bo pomote) je 89/65. Pa ne mi rečt, da naj se začnem nalivat s kavo, ker pri meni ne deluje... Loni Makaroni
Še ena taka dviga roko... Moja zdravnica pravi da pomaga gibanje (ne bi vedela, ker sem lene sorte in tega ne poskusim) Seveda, če se ukvarjaš s športom, potem moja zdravnica nima pojma lp, Marija

terlikar 1  

član od: 10.3.2005

sporočila: 994

30. jan 2006 11:04

In še ena.No,meni ga navadno"normalizirajo"šefi. Bernarda

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

30. jan 2006 11:16

Špotr ne pomaga, futr ne pomaga, kofein ne pomaga, sveži zrak ne pomaga, domače rcnije ne pomagajo. Zdravniki pa pravijo, da se bo zvišal z leti. Potem pa vprašaš, kakšna je to časovna definicija - z leti. Imam tak pristisk že od srednje šole dalje. Če kak dan prilezem na 100, sem že vsa srečna. Temu primerno pa tudi vsake toliko skup padem. Ampak zdaj se že tako dobro poznam, da vem, kako se vse skupaj začne. Potem pa samo glavo med noge in dihaj, punca. Na vrh pa mi najbolj paše coca cola, nekja z mehurčki, nič drugega. Šefico imam pa jaz v redu... Loni Makaroni

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

30. jan 2006 11:43

Loni, mogoče boš pa zato živela 100 let pa se ti bo takrat zvišal Upam da boš čim manjkrat padla skupaj... Zadnjič je nam ena tako na predavanjih, pa ni bilo nič fletno. lp, Marija

p|na  

član od: 1.3.2004

sporočila: 234

30. jan 2006 11:47

Sirup v lekrani se imenuje Endovital. Odlična zadeva! Drugače pa naj ti zdravnica predpiše tablete. Če imaš kronično pomanjkanje železa, žal borovnice in sirup ne bosta dovolj. Srečno nina

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

30. jan 2006 13:05

Loni, si pomislila, da bi se preselila! Morda k šivilji, potem bi imela težave samo z oblekami! Sedaj pa resno: želim ti, da bi se vse tvoje zdravstvene težave končale Dovolj je bilo Lep pozdrav iz Mb! riba-ribica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti