Izdelki tuš, mercator, spar...

maricaduso  

član od: 21.3.2003

sporočila: 78

6. dec 2004 13:43

Enkrat sem kupil Merkatorjevo moko. Ker jo vedno presejem pred uporabo, sem bil presenečen nad ostankom: pravi "domači" rezanci in to skoraj za eno zakuho juhe. Torej je bila ta moka ostanek (beri pometeno) pri izdelavi nudeljnov. Lp

zglj  

član od: 29.11.2004

sporočila: 5

7. dec 2004 10:56

Jaz pa mislim, da ne moremo vsega dati v isti koš. Naprimer izdelki trgovske znamke Tuš so proti Mercatorjevi TZ pravi poden...primerjajte enkrat salame, kamor res lahko zmešaš vse! Iz prve roke vem, da se ljudje, ki skrbijo za uvedo izdelkov trgovske znamke Mercator, izjemno trudijo, da bi bila kvaliteta enaka blagovni znamki proizvajalca. Težava nastane, ker proizvajalci guljufajo. Ko se testirajo izdelki, proizvajalci ponudijo najboljše, ker se noro grebejo, da bi oni dobili pogodbo za izdelavo TZ. Ko pa dobijo posel, gre vse samo se navzdol. Čez čas začnejo prihajati pritožbe potrošnikov, odgovorni kupijo izdelek, da preverijo njegovo kvaliteto in jih skoraj kap zadane. NEPREPOZNAVEN IZDELEK!!! Ampak to gre vedno za ene in iste slovenske proizvajalce. Niso vsi izdelki TZ Mercator slabi, kvečjemu obratno, nekaj jih ni dobrih. Da je čaj voda, se sploh ne bi strinjala!!! Če pa hočete top izdelke, morate za njih odšteti več denarja. Mislim, to mora bit tud vsem jasno!! Ne moraš za malo denarja pričakovati, da ti bodo še peli zraven. zglj

Lenči  

član od: 31.7.2003

sporočila: 28

7. dec 2004 11:19

Meni se tudi zdi, da za nizjo ceno dobimo pac drugo kvaliteto. Izkusnje imam samo z Mercatorjevimi izdelki. Skuta je gladaka kot sircek za mazanje in ni tista "prava", blazinice iz vate se cisto rapadejo, ko jih navlazis. Navadni jogurt je kar podoben tistemu od Ljubljanskih mlekaren, kisla smetana mi ni vsec, mleko se mi zdi kar podobno, prav tako tudi koruzni kosmici. Seveda imamo ljudje razlicne okuse in zahteve. In normalno se mi zdi, da za manj denarja dobimo tudi manj kvalitetna zivila. Tudi jaz zaupam nasim proizvajalcem hrane in res, da so blagovne znamke nakupovalnih his cenejse, imam pa rada kvalitetno hrano. Ze tako pojemo marsikaj nekvalitetnega Lena

suzanar  

član od: 29.1.2004

sporočila: 458

7. dec 2004 12:09

Doslej sem preizkusila že cel kup mercatorjevih izdelkov ( ostale TZ zelo priložnostno). Z večino sem zadovoljna (olje, moka, keksi, salame - seveda ne vsaka,...). Najbolj sem bila razočarana z blazinicami iz vate, toalet papirjem, kvasom, pa še kaj bi se našlo. Pri nekaterih stvareh je to čista stvar okusa in navade, pri drugih pa... Suzana

p|na  

član od: 1.3.2004

sporočila: 234

7. dec 2004 12:49

se strinjam, nekateri mercatorjevi izdelki so čisto vredu, drugih pa glih ni za kupovat...prav tako se strinjam da so mercatorjevi izdelki boljši od tuševih izdelkov itd. saj veste...koliko muzike toliko plesa...al kako že gre? nina

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

9. dec 2004 10:43

Zglj, seveda je za malo denarja malo muzike. To je kristalno jasno. Problem je v tem, da nam lažejo v obraz: "Kateri je bolj zavit? Oba sta enako, le da je desni občutno cenejši." Zavita sta verjetno oba enaka, kar pa za kakovost zagotovo ne velja. Mimika

nicol  

član od: 8.11.2004

sporočila: 120

28. dec 2004 16:43

tudi jaz kupujem Mercatorjev prašek za pomivalni stroj in sem zadovoljna,prav tako moja mami,ki je bolj zahtevna,kar se tiče kvalitete,no vsak pač kupi kar mu ustreza. nicol

majdi  

član od: 18.11.2003

sporočila: 359

28. dec 2004 17:25

mi doma ponavadi kupujemo v sparu in tudi izdelke blagovne znamke spar. smo kar zadovoljni razen kakšen prašek nam ni všeč. drugače kisla smetana, jogurti,moka,kumarice,.... to nam odgovarja saj delajo naši slovenski proizvajalci in to piše tudi na deklaraciji. Majda

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

28. dec 2004 19:20

nicol če si iz gorenjske ti pomivalni prašek podarim,meni je zanič pa ne vem kam z njim. lp goga

janmasa  

član od: 12.12.2003

sporočila: 78

29. dec 2004 9:34

Strinjam se, da niso vsi izdelki enake kvalitete. Jaz kupujem Mercatorjevo znamko, zaenkrat sem bila kar zadovoljna, razen s kvasom, ki ima veliko krajsi rok trajanja, se mi je pa tudi ze pokvaril pred iztekom roka. Vsec so mi tudi nekatere zmrznjene stvari.Najveckrat so to Pecjakove in od Ete lp Masa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti