Pikolovstvo na kulinariki

karmenslo  

član od: 12.2.2002

sporočila: 87

tema odprta - 24. okt 2004 14:38 | ogledi: 2.432 | odgovori: 13

Lep pozdrav vsem!

Ze dolgo se drzim nazaj napisat, kaj si mislim, ko vidim kaj se je zacelo dogajat na nasi kulinariki. Kajti pojavljati so se zaceli nepotrebni komentarji oziroma opazke, ki nimajo kaj iskati tukaj, kot npr: poglej recept Polnjene francoske strucke in se dosti podobnih, kjer se prerekajo, zato, ker je nekdo napisal v recept da uporablja sparovo smetano itd.........

Na veliko se pokaze tipicna narava Slovenk !!!!!, ki ocitno nimajo nic boljsega za napisat kot neumne pripombe.

Tema mojega sporocila je, da mislim da je KULINARIKA za to, da si izmenjavamo recepte, nasvete in da se druzimo tisit, ki imamo radi kuhinjo in vse kar ima veze s tem......... in ne zato, da se pikamo in spotikamo ob vsaki besedi, ki jo kdo napise.

Zelo bi bila vesela, da Jernej poda kaksen komentar in naredi malo reda,da se to ne bi vec dogajalo.

Eto pa sem se razpisala. Vsak komentar in kritika je dobrodosla.

Karmen

Karmen

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

24. okt 2004 15:32

Joj, to se bo vedno dogajalo, dokler bomo imeli veliko obiska. Sto ljudi, sto čudi... Eni so takšni, drugi drugačni... Težko je kaj pametnega narediti. Mislim da je na KulSlo kultura precej visoka, če pogledate nekatere druge portale... Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

24. okt 2004 18:34

Živijo! Karmen, popolnoma se strinjam s tabo, da določeni dajejo čisto nepotrebne komentarje. Najbolje bi bilo, da bi pomagali če bi lahko, drugače pač naj ne bi, ampak potem bi bilo prelepo, da bi bilo res. Res je, kot pravi Jernej... sto ljudi sto čudi... vsak človek ima po svoje prav in to nas dela vse tako enkratne... pa dovolj filozofiranja! Zato je po moje najbolje, da tisti, ki dobro mislimo, še naprej pomagamo, svetujemo in na sploh pozitivno ravnamo... mogoče se nam pa bodo tudi tisti največji ciniki pridružili... upanje umre zadnje! Drugače pa moram priznati, da sem do sedaj imela pozitivne izkušnje na KulSlo, saj so bili vsi pripravljeni pomagati z nasveti, in bi želela, da tako ostane še naprej. Lep pozdrav, Katjuška katjushka Sporočilo je spremenil(a) katjushka dne 24. okt 2004 18:35:50

p|na  

član od: 1.3.2004

sporočila: 234

24. okt 2004 20:42

mislim, da res ni potrebe po kreganju in pričkanju. Tega je tako ali tako dovolj v vsakdanjem življenju. Definitivno moramo malo paziti na svojo kulturo.

prekmurka  

član od: 24.10.2001

sporočila: 672

24. okt 2004 21:29

Osebno mislim ,da se imamo kar fajn na naši kulinariki, mislim tudi da se zaenkrat kulturno obnašamo v primerjavi z drugimi forumi in da kontaktiramo v mejah normale .Pa kaj ,če hoče kdo uporabljati ŠPAROVO smetano naj jo ,jaz bom pa TUŠEVO -MENE TO NIČ NE MOTI .Včasih je dobro v življenju malo "poškiliti ,ali pa malo"oglušeti". LEP IN DELOVNI NASLEDNJI TEDEN VAM ŽELIM ,PAZITE NASE IN IMEJMO SE RADI. Marta

malan  

član od: 10.9.2001

sporočila: 412

25. okt 2004 8:22

ne, saj smo res kar kulturni, tako da ni strahu v tistem receptu je pa res mal hecn,saj ni čudno, če so se eni spotaknili. Lepo prosim, kakšen je to recept: šparove francoske štručke in šparova kisla smetana?!? če je avtorica res morala napisati, da je njej to najbolje, bi to dala v opombo recepta in ne med osnovne sestavine. Meni se zdi pač neumno, res pa ne pišem tega med komentarje k receptu ker se mi zdi tudi neumno, če so ti komentarji blazno dolgi-ker niso forum...

keyj  

član od: 17.9.2004

sporočila: 91

25. okt 2004 13:30

MEJMO SE RADI!!!!! saj nismo mašine, kak kiks pa je le opravičljiv!!! mislim, da je v tem našem življenju najbolj potrebna strpnost in dobra volja! lep in prijeten dan vsem. keyj

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

25. okt 2004 15:21

Prav, pa se mejmo. Včasih se pa res zgodi, da kako butasto napišemo in niti ne opazimo - drugi pa pač. Zakaj se pa ne bi nasmejali na svoj račun. Lumpica

Sanjab1  

član od: 7.10.2004

sporočila: 98

25. okt 2004 18:19

Jaz bi pa samo rada povedala, da bi jaz uporabila Mercatorjevo kislo smetano. Sanjab1

suzanar  

član od: 29.1.2004

sporočila: 458

26. okt 2004 10:11

Ja, jaz tudi. In to zato, ker imam Mercatorjevo trgovino pred vrati, Špar pa bolj daleč. Suzana

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

26. okt 2004 11:46

čao! pri nas imamo pa najraje tuševe trgovinske znamke. zelo poceni, dobre in slovenske. glede kozmetike in pripomočkov za osebno nego in čistila pa od DM. res je, da je padlo v oči, ko je v receptu pisalo "šparove" sestavine, ampak mislim, da vsi vemo, za kaj gre in huda kri ne bi bila potrebna. ampak smo pa odprli novo debato: katera živila uporabljamo oz. katere trgovinske znamke! Lep pozdravček, S.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti