Pozor! kradejo nam recepte iz kulslo!

tema je zaklenjena

Tjanca  

član od: 6.7.2002

sporočila: 265

23. sep 2004 9:36

Tisk: GRAFIS TRADE , Grosuplje 2004 Tatjana

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

23. sep 2004 10:18

Sicer imajo pa email: mailto:grafis.trade@siol.net jim lahko pišete. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

hana  

član od: 31.8.2001

sporočila: 88

23. sep 2004 10:25

Saj točno v tem je problem. Ker so napisali rezine pincete, to po njihovem "kao" ni prepisovanje. To je totalna bedarija. Celoten recept je identičen (razen rezin) in zato bi jaz temu rekla kraja. Lp, Andreja Sporočilo je spremenil(a) hana dne 23. sep 2004 10:26:43

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

23. sep 2004 10:42

V vsakem primeru je dobro, da bi oškodovani tukaj na forumu pisali založniku in napisali, da so objavili ukradene recepte. Sicer sem pa pismo poslal tudi sam v imenu vseh vas in prosil za pojasnilo napisanega. Pozdrav Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

sony  

član od: 21.7.2004

sporočila: 41

23. sep 2004 13:14

Jaz mislim da vsak neprijavljen ne bi smel imeti dostopa do vaših strani. Tisti pa, ki se prijavi se obveze izpoljnevati vaše pogoje.

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

23. sep 2004 14:06

Žal je 95% neprijavljenih Mnogo jih ne želi pustiti osebnih podatkov, če pa jih ni treba, potem nima smisla omejevati prijavo, ker se lahko en gospod ali gospa prijavita, pustita svoj email in vzameta stvari... Na Internetu je težko omejiti vsebino, zato pa obstajajo avtorske pravice. Končno lahko kupim revijo in jo prepišem, tega mi nihče ne more preprečiti. Ampak ni pa to zakonito. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Janja  

član od: 10.10.2001

sporočila: 244

23. sep 2004 15:02

Joj groza!! Kaj ljudje nimajo nič vesti?!?!?!?

Tjanca  

član od: 6.7.2002

sporočila: 265

23. sep 2004 15:26

Tole sporočilo sem dobila danes, sem sem kopirala, da boste vidli vsi ne samo jaz, še mnenje od drugih natančneje od BLANKE: --------------------------------------------------------------------------------- Pošilja BLANKA Prejme Tjanca Zadeva prepis receptov Datum 23.9.2004 ob 11:08 ga.Tjanca, menim, da ni prav, da vzameš nekaj brez vprašanja in se pod to celo podpišeš, pa vendar, recepte na Kulinariki objavimo z namenom, da jih prebere in preizkusi čim več ljudi. Torej je izid knjige z recepci v našo pomoč in služi našemu namenu. Blanka ------------------------------------------------------------------------------------- ga.BLANKA prosim, v prihodnje, komentarje o kopiranju receptov napišete tukaj, da bodo vsi videli in mi ne pošiljati privat sporočil, ker na vsezadnje nisem samo jaz tukaj... Tatjana

Tjanca  

član od: 6.7.2002

sporočila: 265

23. sep 2004 15:30

jernej vam se pa zahvaljujem za vso podporo in pomoč ter nasvete, ki ste jo namenili meni in ostalim oz. tej temi HVALA ! Tatjana

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

23. sep 2004 19:30

Recepte tukaj se res izdaja z namenom, da jih vidi čim več ljudi, ampak dovoljenje za objavo ima Kulinarična Slovenija in nihče drug, razen če temu drugemu ne dovolite tako kot ste dovolili nam, ko ste si prebrali pogoje objave. Ta dilema gre lahko naprej v nedolgel, enako kot s krajo programov. Lahko je tisoč razlogov, zakaj to ni tako hudo, ampak dejstvo je, da je kraja povsod po svetu prepovedana. Najmanj pa z namenom, da se na njej zasluži denar kot da gre za tvoje avtorsko delo. Halo! Dvomim, da je slikar vesel, če objavi risbe v xy reviji, potem pa jih vidi še v yx reviji. Tudi ne bomo moralizirali, da je en udaril drugega po glavi in mu vzel denarnico, ampak da je mogoče opravičljivo, ker je revež in nima za jesti. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti