Clatronic - navodila

boka  

član od: 29.1.2004

sporočila: 12

tema odprta - 30. jan 2004 12:55 | ogledi: 3.406 | odgovori: 3

Če ima kdo slovenska navodila za BBA 2594 za peko kruha se mu toplo priporočam. Aparat sem namreč kupil v Avstriji in nimam slovenskih navodil, nemščine pa na žalost ne obvladam.

(ČE GREMO V EVROPSKO UNIJO BI SE MORAL PRODAJALEC oz. PROIZVAJALEC ZAVZEMATI ZA NAVODILA V VEČ JEZIKIH)

Lep huharski pozdrav.

Bostjan

dalsi  

član od: 18.9.2002

sporočila: 339

31. jan 2004 10:17

Jaz imam kompletna navodila za ta aparat za peko kruha. Sporočiti mi moraš kaj konkretno potrebuješ, ali vse ali samo recepte?? Če potrebuješ komplet je najbolje, da mi po sporočilu pošlješ svoj naslov in ti jih pošljem po pošti. Navodila so tiskana tako, da tudi če skeniram in ti pošljem po elektronski pošti ne boš nič razbral. Sporoči! LP Marjana

boka  

član od: 29.1.2004

sporočila: 12

31. jan 2004 11:14

Gospa Marjana najlepša hvala. Sem vam že poslal sporočilo. Potreboval bi vsa slovenska navodila. Bostjan

boka  

član od: 29.1.2004

sporočila: 12

7. feb 2004 8:47

Naproščam če ima kdo drug slovenska navodila za BBA 2594 za peko kruha da se mi prosim oglasi. Z gos. Marjano se na žalost nisem mogel dogovorit Bostjan

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti