Nakup tv-ja

Ebonlass  

član od: 25.8.2002

sporočila: 242

19. sep 2012 20:50

Pri nas imamo samsunga starega dobro leto. Preden sva ga kupila je mož prebrskal vse, saj je hotel tak tv da omogoča snemanje na externi disk, da lahko streama hokej iz računalnika preko hdmi na tv ipd meni neznano šaro. Je 40" ima vse kar je hotel tako da je on blazno zadovoljen. Povezan je z ojačevalcem in dodatnimi zvočniki. Imava navado da raje dava več kot manj in potem zadeva običajno zdrži tam do 15 let.

Ebonlass

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15221

20. sep 2012 18:05

Danes sem za mnenje povprašala še moža, Philips je trenutno še vedno med najboljšimi tv in po karakteristikah boljši.Večja  je mhz bojša slika je....že vsaj iz tega razloga...

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

20. sep 2012 18:24

Jaz sem imela Samsunga dvajset let, zdaj imam Philipsa že tudi deset let. Po vsem prebranem sem v zadregi kaj kupiti, tako da bom vrgla kovanec, kaj naj drugega?

 

naor

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15221

20. sep 2012 18:39

Moj mož je prej komentiral, da sta Sony in Philips še vedno med mercedezi....večja je MHz  bolj hitreje se osvežuje slika in ni migetanja. Pri večjih ekranih cca 106 cm je to že pomemben podatek.

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

20. sep 2012 22:19

Mercedes ni več to kar je bil :)

Commis débarrasseur

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15221

20. sep 2012 22:35

Ja pa je

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

20. sep 2012 23:25

Meni se tudi zdi, da ni nič več, kakor je bilo. BtW, mercedes je še vedno moj najljubši avto, pa naj bo bel, črn, srebrn, majhen, velik. Moja neuslišana ljubezen. Pa saj ga sploh ne rabim, ampak ko se takole pogovarjamo, moram pa vsem povedati!

 

 

 

naor

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

21. sep 2012 7:37

Trixi je napisal/a:

Ja pa je



Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Enostavno ni.

Naor, poglej še za Panasonicom, jaz sem ga že dvakrat kupil. Pa ne padam na teste in specifikacije ter na govorice sosedov ki so slišali od prijateljev katerim so rekli sorodniki, da se njihov znanec res spozna na stvari.

Enostavno sem si izbral dvd, šel v prodajlno ali dve in izbral tistega, ki ima meni najboljšo sliko. Na mojo žalost je to še vedno plazma, zato še nisem menjal za lcd ali led.

Commis débarrasseur

javr  

član od: 11.10.2011

sporočila: 95

21. sep 2012 21:04

naor je napisal/a:
Jaz sem imela Samsunga dvajset let, zdaj imam Philipsa že tudi deset let. Po vsem prebranem sem v zadregi kaj kupiti, tako da bom vrgla kovanec, kaj naj drugega?
bolj je važno, da je izbrani TV tudi v katalogu za prodajo na nemškem trgu. Ker mi spadamo pod Europa-Ost ali Eastern Europe in če je na našem trgu zaradi nižje kupne moči nekaj ceneje, je tudi slabše. Sony, Samsung, Philips, karkoli, si ne morejo privoščiti, da bi na 80-milijonski, zahteven nemški trg dali nek polizdelek z nalepko npr. Philips in Nemci bi to kupovali samo zato, ker je Philips. V glavnem - če se ne prodaja v Nemčiji, ne kupuj.

 

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti