Porodnišnica postojna

Rakuncek  

član od: 29.12.2008

sporočila: 79

5. sep 2012 11:23

Rodila letos v Postojni in je bilo super, osebje je zelo prijazno, hrana odlična, prsne črpalke so pa še vedno tiste steklene in zraven ti dajo lonček haha :)... Nič se kaj dosti ni dalo načrpat z njo. :) Moj nasvet - sprosti se, vse bo ok, pa ne preveč brat o teh stvareh...če pa že, pa vzemi vse mal z rezervo, ne vse na internetu za sveto resnico vzet. 

Rakuncek

sango  

član od: 22.1.2010

sporočila: 40

5. sep 2012 11:32

Rakuncek, to z internetom me je že ginekologinja opozorila, ko je potrdila nosečnost. Da naj ne berem preveč.

Morda če bom dobila črpalko od tete jo bom vzela s seboj kupovala jo pa ne bom. Bomo pa tako črpali če bo potrebno. :)

Hvala za info :)

sango

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

18. sep 2012 9:10

  V danasnjem zurnalu  - v PO porodnisnici ponujajo sedaj tudi siacu (shiatsu) masazo.

LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

181604  

član od: 22.7.2011

sporočila: 276

18. sep 2012 17:28

Nimajo samo ročnih steklenih črpalk, ampak tudi električne. Sem jo sama uporabljala. Jaz zanje nisem vedela, mi je sestra sama ponudila, če ne gre z ročno...

181604

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti