Kamp hrvaška

Čarli08  

član od: 4.1.2010

sporočila: 275

4. jul 2012 22:05

Meni ljub je Šimuni na Pagu. Mislim pa, da tudi ni ravno poceni.

Čarli08

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

5. jul 2012 0:35

Lijika, napiši malo več - je otrok še majhen (mislim zaradi tipa plaže in oddaljenosti mest za šotore od plaže)?

No, ti bom napisala, kje je bilo všeč nam, ki ne maramo orjaških kampov, ki nam ni važno, če so v kampu trgovine in igrišča in plesišča itd., všeč nam je mir, manjši kampi in tišina :)

Ko sta bila naša otroka še predšolska in nam je bilo najbolj važno, da so počitnice na morju pravi dopust, brez dnevne migracije par 100 m ali par km do plaže pa nazaj pa spet do plaže, ko smo (spet) cenili nočni mir in malo bolj "domače" vzdušje, smo par let kampirali v Valunu na Cresu. O tem sem že pisala nekoč na tem forumu, res priporočam (če imate nam podobne želje).

http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1524 ( v tej stari temi najdeš še nekaj namigov za kampiranje z otroki ;)

Res je, da smo v tistih letih hodili tja nekje od 20. 6. do srede julija (največ). Takrat je bili v tem majhnem kampu malo gostov in se je dalo dobiti res super senčne prostorčke čisto blizu morja. Pozneje pa se je lotila prava gneča ...

Evo, tule imaš Valun s cenikom :)

http://www.avtokampi.si/kamp.asp?drzava=2&ID=181

 

 

Mojca

pikicaa91  

član od: 14.7.2012

sporočila: 1

15. jul 2012 20:29

Lep pozdrav,

mene pa zanima kakšno mnenje imate o kampu Stella Maris v Umagu? Predvsem mi je pomembna čistoča sanitarij in veliko sence. Se da dobiti prostor za šotor v glavni sezoni tudi brez predhodne rezervacije?

Kaj pa drugi kampi v Istri? Npr. Sirena, Kastanija in Mareda v Novigradu ter kampa Valkanela in Porto Sole v Vrsarju? Kateri kamp od naštetih priporočate? Ali je potrebno v vseh kampih doplačati 20% za bivanje krajše od 5 dni?

Hvala za odgovore!:)

pikicaa91

buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1561

15. jul 2012 20:46

Meni je do sedaj najlepše v kempu Ježevac na Krku. Veliko sence, trgovina, premovljene sanitarije, blizu mesta.

Je pa kar gneča.Sem bila pred par dnevi.

buča

sonce51  

član od: 4.4.2008

sporočila: 237

15. jul 2012 22:12

Moj sin odhaja s punco v nedeljo in v mislih ima Krk, ker si želi na otok s študentsko denarnico(odpade mu  trajekt in avtocesta). Pa me zanima Buča, kakšne so cene kempa na Krku, ti imaš sveže podatke. On si je zbral sicer nekaj podatkov iz neta, pa tudi nekaj kempov, mogoče pa mu bo moja informacija tudi kaj pomagala. Ker že dve leti ni bil na morju, mu res želim dober izbor in lep dopust po teh stresnih izpitnih rokih.

Ne me narobe razumeti, ne smili se mi, med letom  "lako čemo", potem ima pa dan premalo ur ... ,televizija tuli, telefon prepozno dvignemo, ehhh ta deca, vedno se kaj dogaja, no še en kolokvij (v četrtek) potem pa  trije izpiti v jesenskih rokih  in težko pričakovana  diploma. 

 

Lep večer  

sonce51

buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1561

19. jul 2012 21:45

Malo pozno odgovarjam. Midva sva dala za 4 nočitve (avto, 2 osebi, šotor) brez elektrike 105 €.

buča

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

21. jul 2012 8:11

Glede na to, da smo mi za letos z dopustom na morju že zaključili, imamo pogled usmerjen že v drugo leto  ... ker imamo namen nabaviti počitniško prikolico, si ogledujem seveda kampe. Zelo nam všeč otok Pag in tam mi je v oči padel manjši zasebni kamp Dražica, severno od Novalje ...

 

Ima kdo kakšne izkušnje?

 

 ... ahhhh 

 

 

katjushka

karnak  

član od: 24.10.2006

sporočila: 701

22. jul 2012 22:29

Kar se tiče Ježevca na Krku lahko povem, da če nimaš rezervirane parcele skoraj nimaš šans da dobiš prostor. Kamp je že od 20.6. totalno poln. Mi imamo tam pavšal in smo vsak viken tam. Je pa res kamp lepo urejen, kot je že Buča napisala. Aja, je pa en najdražjih kampov. Za manj denarja je na Krku kamp Glavotok, sicer je bolj miren, ali pa v Punatu. Čeprav jaz Ježevca ne zamenjam.

karnak

Lijika  

član od: 11.5.2012

sporočila: 12

25. jul 2012 22:29

Pozdravljeni,

 

odločili smo se, da gremo na Mali Lošinj....zdaj pa smo v dilemi, ali iti čez krk ali na brestovo...tunel Učka?

Vi, ki vse veste...mi boste sigurno pomagali :)

 

 

hvala lp

Lijika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti