Keramična posoda od delimano

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

27. feb 2012 21:56

Ponev Delimano sem kupila v Sparu in žal ne morem deliti navdušenja: ob segrevanju se na sredini izboči, tako da je olje le ob straneh, palačinke in še kaj se na sredini vedno prilepijo. Ne segrevam vedno na maksimum...

tulka

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

28. feb 2012 2:19

Seveda je to maksimalni nateg. A si ti že kdaj koga poklicala: " VSe najboljše! Imam darilo zate, namesto da ga kupiš po polni ceni, ti ga prodam za 25% popust!

 

To je neko jako lepo darilo, ko moraš nekaj kupit!!! HALO!

 

OK je, ko meni trgovina, v kateri sicer redno kupujem (cunje) pošlje kupon ob rojstnem dnevu za dodatnih 10% popusta ob mojem naslednjem nakupu.  Če bi me pa kar tako iz enega biznisa klicali, bi jih pa najurila ko...raje ne rečem kdo.

 

 

Tulka, v smeti s tako posodo! Kako naj v njej kaj skuham.



Vanja

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 28. 2012 03:21

Brgita  

član od: 17.8.2006

sporočila: 267

28. feb 2012 8:15

Ja, res je zelo vztrajna.... Bom najprej kupila vok - se že dolgo odločam - nekako moram več zelenjave (ki je za otroke ) vključit v jedilnik....

Brgita

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

28. feb 2012 10:21

Jaz imam pa nagledano akcijo v Harvey Normanu, kjer je komplet 6 posod zamke lamart za 99€. Jo je že kdo kupil?

katjushka

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

29. feb 2012 7:23

Brgita, daj si ti za denar, ki bi ga namenila za vok, kupiti kaj drugega, Delimano ali katerokoli drugo znamko pa kupi, ko boš naredila študijo, kaj pravzaprav rabiš in za katere potrebe. Ne pa da ti nekdo vslijuje svoje mnenje (ok, predvsem svoje izdelke) preko telefona.

Ne vem pa nečesa, zakaj mora biti za pripravo zelenjave nujno ravno vok? Sama jo pogosto delam, pa moram reči, da voka pri tem ne rabim.

Loni Makaroni

Brgita  

član od: 17.8.2006

sporočila: 267

29. feb 2012 9:36

Ja, sej ne vem....nekako me prepričujejo, da naj poskusim vok. Rada bi samo, da še ostali zaužijejo malo več zelenjave (razen tiste, ki jo skrijem v omake, hhahha). Preštudirala sem že goro receptov z zelenjavo, samo kaj ko pol sama sedim za mizo .....

Brgita

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

29. feb 2012 11:10

No, vidiš, saj zase pa lahko skuhaš tudi brez voka... Iz voka bodo probali prvič, drugič, potem bo pa spet isto in boš sama za mizo. Saj veš, kako je z novitetami. Sem leta nazaj pod mus rabila pekač za vaflje, naredila sem jih 2x in pekač dala dalje, pa še kaj takšnega bi se našlo.

Loni Makaroni

mijamarija  

član od: 19.4.2006

sporočila: 529

29. feb 2012 11:23

Hojla!

Se strinjam z Loni,sama imam že kar nekaj časa vok ampak ga sploh ne uporabljam več, vsako zelenjavo ki jo delam v ponvi jo delam v posodi diva, ki sem jo kupila v merkurju tako dobre posode še nisem imela in sem zelo zadovoljna.To je posoda ki ima kekamični premaz.Originalni litoželezni vok je težak  čiščenje in  vzdrževanje pa je veliko bolj zahtevno kot pri keramični posodi.To je seveda stvar okusa, mogoče je kdo prepričan da je tudi jed v voku drugačnega okusa.

L.P.

mijamarija

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

29. feb 2012 14:14

mijamarija, verjetno si mislila Biva, imam tudi sama dve njihovi posodi doma, vzela sem ju, ker ju lahko uporabljam tako na indukciji kot v pečici, predvsem pa je bila ponev za palačinke v primerjavi z ostalimi za indukcijo prav smešno poceni.

Loni Makaroni

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

29. feb 2012 14:22

Brgita je napisal/a:

Ja, sej ne vem....nekako me prepričujejo, da naj poskusim vok. Rada bi samo, da še ostali zaužijejo malo več zelenjave (razen tiste, ki jo skrijem v omake, hhahha). Preštudirala sem že goro receptov z zelenjavo, samo kaj ko pol sama sedim za mizo .....



Brgita

 

Kdo te prepričuje, da kupi vok?

 

Otroci bodo okusno pripravljeno zelenjavo jedli ne glede na to, v kaki posodi je skuhana. Razen če si blazno navdušena kuharica kitajske hrane, je nakup voka odvečen. Ker tudi zelenjava, prepražena na soji, je po enem tednu nezanimiva.

 

Vanja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti