Ežoj in argentina

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5190

18. feb 2011 14:38

v moji kristalni krogli je levo spodaj (ali pa klikni na statistiko desno zgoraj) Lep pozdrav, Sonja

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

18. feb 2011 14:39

danes zjutraj rahlo dežuje, temperatura za spoznanje nižja, pa ne v sobi, se mi zdi, da je kljub klimi, noter topleje kot zunaj, okna se ne da odpret, ker je v okno vgrajena klima.

Ja, mal sem računal, da srečam Žižka in kakšno rečeva o svetovni revoluciji, pa kaže, da ni več na tem koncu .

Migla omenja podvig: ja Migla, v današnjem času se vsedeš za računalnik in vse podatke izbrskaš v pol ure, resnično ni nobenega podviga, boljše pa je če si mlajši ( tako kot jaz ), da se lahko s mladino ( večinoma ) drenjaš po takšnih luksuznih nastanitvah. Glede govedine in rib, še nič ne vem, bom videl danes, če bo ta dež nehal ( za enkrat nič ne kaže ).

Glede tega, da skos visiš z glavo navzdol: morda ne boste verjeli, ampak se hitro navadiš, in ni nič hudega.

Glede tanga: bom šel pogledat, vendar če pošteno povem, me to niti ne privlači. Jaz sploh ne znam plesat ( ja nekateri mladi so tudi taki ), tisto patetčno stiskanje in tista krila s razporkom........... not my cup of tea, kot bi rekla mia querida amiga.

tbc

ežoj

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

18. feb 2011 14:57

Sedaj moram pazit kaj napišem, da me ne demantira adalbert, ki se je potepala poteh krajih s preozko majčko in globokim dekoltejem ( in da bi na ta naćin bila videti podobna čim  bolj domačinkam ).

Kolikor je bilo videti do sedaj, je BA res lepo mesto. presakajo ga nekaj širokih avenidas, ostale ulice so prijaznega videza s veliko drevja, Skoraj vsaka hiša ima ravno streho in tam nameščene klopi, žar, hladilnike ( včasih ), in tam se sedi do poznih ur. S letališča smo se vozili celo uro, in sem to takoj zapazil in naprej bil poztoren: tako je videti po celem BA, tudi naš hostl ima tako teraso ( na kateri so se včeraj v kopalkah sončile dve kolegice-študentke, od nevemkod.

Matr, a bo tale deež sploh ponehal?

ežoj

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

18. feb 2011 15:32

Pa kaj te ta ted tako moti, se bojiš, da se ne pridejo več sončit? Se bodo prišle pa tuširat ne. lp Vesna

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

18. feb 2011 15:33

Enkrat bo sigurno ponehal, nič skrbi. Kar se pa Žižka tiče, sem ga videla pred Namo, ko je stopil iz taxija, tako, da ga ne išči. Sicer je to bilo pred 14 dnevi, lahko je že v NY ali pa v Parizu. Ti se rajši naglej ognjevitih Argentink in še kaj napiši. Pozdrav iz  "tmurne" Ljubljane!

 

 

naor

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

18. feb 2011 15:39

Evo, terasa:

 

      

 

pa še ena slika od včeraj:

Potepuških cuckov ni videti, kakcev po cesti še kar.

kaže, da je  tudi dež prenehal!

 

ežoj

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

18. feb 2011 15:48

Pa še en dan si preftiral. lp Vesna

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

18. feb 2011 16:22

O, Ežoj, še več takih slikic Za punce ti čisto verjamemo, da imajo ozke majčke in fajn dekolteje, za fante pa nismo čisto ziher, a ne punce Tale dokaz, da imajo tudi fantje fajn "dekolte" Tam čez lužo, je super fajn - daj še kakšnega nalimaj

Pa kolikor vidim, je tale mačo kar lepo osveščen, v tisti vrečki ima ziher lepo pobrane drekce od dvojega krdela.

Mojca

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

18. feb 2011 16:25

PS: kar pa se klime tiče - daj ti lepo ene tri kolegice šrudentke iz hostla naprosi, da te pridejo pahljat ponoči namesto ropotajoče klime, po mojem ne boš imel problemov z uslužnostjo, če jim poveš, da si takorekoč kolega od Slavoja Ž.

Mojca

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8712

18. feb 2011 17:07

Ej, Ežoj, a tale fante na slikici je verjetno "kerovodac"?   

 

Pozdravček!

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti