Svečani oblačilni report 2011

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

30. apr 2011 15:15

Ja Vendelina na puco od princa Harrya sem pa čisto pozabila. Tudi meni je bila njena frizura obup! Po mojem niti k frizerju ni šla (če je pa šla bi ga pa mogla definitivno zamenjat!).

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8707

30. apr 2011 15:29

Vendi, faca si  .

Mene je tudi zmedlo obnašanje "staramajke"... vsem roko, potem en preskok, pa spet roka in poljubček od sina. (Pomislila sem: "Ko šiša fotra"!) Aha... tudi snaha je tukaj. 

 

Pozdravček!

neznan uporabnik

30. apr 2011 15:34

Hehe,ne vem Dragička, če je mati ravno nad snajko tak strašno navdušena.

 

Mislim, da ji je Kate bolj pr srcu kot snaha Kamela. Bog ve, če ni bla prej na kakih konzultacijah pr enem našem kolegu.

 

 

Multivitamin

multivitamin

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

30. apr 2011 16:22

Je pa princ Philipp cmoknil Camillo. Gliha vkup štriha, bi lahko rekli.

Jaz sem kake tri ure gledala to poroko, čakajoč na odhod na letališče, tako da je čas res hitro minil.

 

Všeč mi je Vendyjin stavek o tistih dveh ubožicah, ki imata gensko pomanjkanje določenega materiala in uničita še tak kos dobre obleke ... princeskici sta bili kot papigi, da ne zaidem v pravljice.

 

Pippa je itak bila zmagovalka (mimogrede, intenzivno si išče moža, kakšnega milijonarja, pa ji ga še po vseh londonskih klubih ni uspelo najti, četudi hodi naokoli s Kate in Willijem). V tisti obleki ... vau.

Mama Middleton in obe hčeri - kapa dol, ata je pa itak pokal od ponosa. Ob taki hčeri - kdo ne bi? Pa še v kraljevo družino se je primožila.

Samo da jih kraljica lepo na distanci drži. NA majhnem popoldanskem prigrizku so se spoznali en teden pred poroko, po obredu v cerkvi pa so Middletoni morali pripraviti v hotelu  sprejem za vse, ki niso bili vabljeni v Buckingamsko palačo. Tako da se ve, kdo je royal in kdo ne. Tu kraljica ne popušča.

Kot so popustili pri poročni zaobljubi: namreč, iz zaobljube so vrgli ven del besedila, ki je omenjalo pokornost žene možu - Kate re rekla, da tega ne bo ponovila, o tej pokornosti, in so ta del izpustili.

 

Aja, pa lupianrjev, torej školjk, Kate kot članica kraljeve družine  ne sme več jesti, ker se kraljeva družina boji zastrupitve. Tudi ne sme več hoditi pred Williamamom, in v javnosti ne sme spregovorit pred njim, šele ko on opravi in utihne, sme ona kaj reči. In če skupaj jedo, mora prenehati jesti, ko kraljica neha jesti, četudi KAte še ne bi vsega pojedla.

Pa še kaka malenkost se najde, ki je nikdar več ne sme narediti.

 

Je bilo pa včeraj si za očke napast.

Mamamia

 

 

 

 

 

mamamia

neznan uporabnik

30. apr 2011 16:31

Pred Willsom zagotovo ne. Vštric pa. Šele, ko bo kralj bo morala biti korak za njim. Tudi spregovori lahko. Edino pred Beti ne. Pred Willsom pa trenutno še lahko. Dokler Wills ne bo čičal na prestolu.

 

Ampak po moje bo, ko on stopi na prestol to malo olabavilo. Dokler bo pa granny Beti, pa ne.

 

Ampak je pa res neverjetno lepa. Prav naravno lepa ženska je.

 

Multivitamin

multivitamin

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

30. apr 2011 16:41

Takole jaz razmišljam o tistih dveh sestricah in njunih "nesrečnih" geni: Eno so geni, drugo je pa, da ti nekdo naredi primeren make up in te postavi primerno obleče. Ja, obrazov in postav res nimata kot Kate in Pippa (jao, kaj vse sem izvedela na temle forumu) lahko bi bili pa definitivno "easy on the eye", če se ne bi našemili.

Kar spomnite se, kaj so stilisti naredili iz Susan Boyle.

 

Vanja

neznan uporabnik

30. apr 2011 16:46

Edino kar se jaz z Vendy ne bi 100 posto strinjal je, da Sofia španska ni nikol bila lepa. Meni osebno se je ona vedno zdea zelo lepa in zelo elegantna ženska. Ena od lepših royals. In meni je Margrete ful dobra. Samo cigar špic pa cigaret not ji je manjkal včeraj.

 

 

Multivitamin

multivitamin

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

30. apr 2011 17:31

Poporočna obleka me je spomnila na obleko Katie Holmes: http://x17online.com/celebrities/katie_holmes/kati Mislim, da bi obleka bolje pristajala Suri. http://www.rtve.es/noticias/components/noticia/p Kate pa bi si lahko izbrala malo bolj "živahno" oblekco, da o Camili sploh ne govorim zgleda kot, da ima spodaj kopalke in gre na bazen, ne na večerjo. Žal se ne strinjam z Vendi glede Viktorie B. glede načina "nošenja" obleke in sebe. Mislim da je bolj primerna za pogreb, kot na poroko. http://www.dailymail.co.uk/femail/article-1381834/Royal- Suzi Sporočilo je spremenil(a) SUZANAZ dne 30. 2011 17:37 Sporočilo je spremenil(a) SUZANAZ dne 30. 2011 17:38

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

30. apr 2011 17:37

SUZANAZ jaz pa mislim da se je Camila oblekla že za u posteljo. Ker je pač bila večerna zabava potem pa hop v posteljo spat :).

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

30. apr 2011 17:39

Ja v bistvu je zelo praktična. Suzi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti