Pozdrav iz bolnice

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

24. jul 2010 21:55

Dušanka, ti ne veš, kako sem bila vesela tvojega sporočila. Res si enkratna!!!!!!!!!! lp Vesna

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

24. jul 2010 22:12

Kapo dol pred Reco in Dušanko . Takšne pozitivne ljudi rabimo v svoji okolici. Obilo zdravja želim obema.

 

Lp

fakin712

Balenka  

član od: 28.4.2004

sporočila: 2825

24. jul 2010 22:33

Vesela sem za vaju obe, za tebe, Dušanka, in za tebe, Reca. Krasni sta! Občudujem vajino voljo in mislim na vaju. Želim Vama veliko drobnih korakov k boljšemu zdravju in čimprejšnje okrevanje.

Balenka

neznan uporabnik

9. avg 2010 22:13

No, kako sta kaj vidve? Raport, prosim? japaja

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

10. avg 2010 16:18

Evo mene, se pokorno javljam!!!!!! Sem v izvrstni psihični in fizični kondiciji, zdravniki se mi udijo vsi po vrsti. Ne vem ali sem povedala ali ne, da imam preventivno obsevanje. Zaenkrat ga dobro prenašam in odločila sem se, da ga bom tako prenaala vse do konca. V začetku meseca novembra pa je na vrsti Dobrna. Se že kar veselim. Sicer pa veselo hodim okrog, le vročina me malo moti. Pa saj je poletje, kdaj pa bo vroče če zdaj ne? Zadnjič sva se z možem spravila za par dni proti Bohinju a glej ga zlomka, prenočišča nikjer, pa sva pretaknila kar nekaj. Je pa potem začelo deževati in nama je bilo kar po godu, da se je tako izteklo. Mnenje mojih domačih pa je, da itak že klatim neumnosti in da` glede na to, da me nič ne ustavi je že skrajni čas, da začnem delat. Pa lep in prisrčen pozdrav vsem od stare sablje!!!!!!!! Vesna

kača  

član od: 11.1.2004

sporočila: 829

10. avg 2010 17:54

Reca, ti si pa čisto meni podobna! Jaz sem 4 dni po zadnji dobljeni KT odšla za tri tedne na dopust na Havaje! Bil pa je tisto leto v Sloveniji ravno tak vročinski val, kot letos. Me je operater vprašal, če se hecam, ko sem rekla, da odpotujem čez lužo. Pa se je vse lepo izteklo in še vedno veselo skačem naokoli. Sva se z možem ravno vrnila iz Chamonixa, kjer sva tudi letos opravila nekaj krepkih pohodnih tur, sedaj pa naju čaka še letni spust s Planaia in Hochwurzna v Schladmingu. Drži se in veslo naprej proti novim zmagam!

kača

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

10. avg 2010 21:05

Povem vam, da me je res eno samo zdravje. Če mi rečete ali ne, da moram mislit pozitivno in se držat ali pa če mi ne rečete je to jasna stvar. Čistto potiho vam zaupam, da naredim po 10 kmhitre hoje na dan. Sem kar v pogonu in to je to kar praviš ti kača. Toliko načrtov še imam, da moram živet še vsaj 40 let. Vsekakor pa bolje še kako leto več. lp Vesna

ursula-ce  

član od: 18.10.2008

sporočila: 542

11. avg 2010 5:34

O, Reca, vsaka ti čast! Uživaj življenje! ursula-ce

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

11. avg 2010 15:27

Reca, osebno te ne poznam, preberem pa vse, kar napišeš.In tvoja volja do življenja in pozitiven odnos sta nekaj res poživljajočega.10km hitre hoje.Čestitam! naor

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti