Namazi

Tanči  

član od: 9.9.2003

sporočila: 54

tema odprta - 16. sep 2003 11:23 | ogledi: 3.753 | odgovori: 5

Prosim za pomoč!

Za večjo družbico, med njimi precej otrok, bi rada pripravila zakusko z raznimi namazi, ali pa polnjenimi štručkami. Ali ima kdo kakšno idejo?

Hvala

Tanja

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

16. sep 2003 11:44

Poglej na forum pod namaz iz paprike in paradižnikov, jaz bom to ustvarjala danes oziroma jutri popoldne. Pa še paradižnikovo mezgo, ta teden pride vse na vrsto. LP Loni

TanjaG.  

član od: 6.7.2002

sporočila: 509

16. sep 2003 15:56

Kaj pa tunin namaz? Najdeš med recepti. V šoli, kjer sem delala, je šel za med tudi t.i. mesno zelenjavni namaz: podlaga je bila v bistvu francoska solata, ki ji je bilo dodano tudi kuhano meso, to so potem kuharice fajn zmiksale. Vsekakor se pri pripravi različnih namazov lahko tudi ogromno improvizira. TanjaG.

renatana  

član od: 19.4.2003

sporočila: 250

17. sep 2003 8:25

Poglej recept polnjena francoska štručka v bazi, za otroke pa so zelo primerni popečeni kruhki z namazom iz jajc, šunke in sira (tudi ta recept mora biti nekje v bazi, morda poglej pod mini pice ali kaj podobnega v sklopu predjedi).

Tanči  

član od: 9.9.2003

sporočila: 54

18. sep 2003 7:09

Vsem skupaj hvala. Saj zelo pogosto improviziram, ampak kakšan ideja "nova" pa tudi pride prav. Te namaze sem pa že vse probala, edino tega tvojega TanjaG bi poskusila, ampak kakšna rata ta zadeva, če to zmiksaš. Ali je potem še čemu podobno? Hvala En topel dan vam želim Tanja

TanjaG.  

član od: 6.7.2002

sporočila: 509

18. sep 2003 10:00

Po moje je vse odvisno od dolžine miksanja. Naše kuharice so pustile zadevo še malo v koščkih. TanjaG.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti