Načtovanje prvega otroka

ferda  

član od: 1.10.2003

sporočila: 280

21. feb 2010 14:44

oj Prepusti se toku življenja.....ne iti strogo po planu.... drži se teh besed , ker bolj boš planirala slabše bo....ti zagotavljam, mi jih nismo planirali pa je čist kul....samo naj tako ostane pa bo super

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

23. feb 2010 11:49

Atina je napisal/a:

anajana je napisal/a:
No, so pa tudi take, ki so se četrtek odločile, da bodo zanosile, v soboto opravile in 9 mesecev kasneje rodile???!!!!!!

Evo, jaz sem živ dokaz za tole. Trikrat lahko potrdim

 

Atina

 

hehe, jaz pa dvakrat :)

jasna

Vilma  

član od: 30.8.2004

sporočila: 560

23. feb 2010 12:42

Meni se zdi super, da sta se tako "mlada" odločila za naraščaj. No danes je povprečna doba ženske, ko prvič zanosi, skoraj 30 let, zato to pišem. Sama sem pri teh letih tudi začela načrtovati, pa zanosila šele pri 34. Za sabo imava kup preiskav, oba, hormonskih terapij, nič ni pomagalo. Včasih ne rata od prve ja in to je mene najbolj povozilo. Da ni odvisno od mene, ampak od narave. Najbolj se mi zdi pomembno, da veš, da ne uspe prvič, pa če vsak večer delata na tem, če držiš noge v zrak, če ješ ne vem kakšne tablete. Zato je pomembno, da se preupustiš, v roku enega leta vama bo uspelo. In če bo drugače, potem začneš razmišljati o nadaljnjih korakih, ne prej. Ok? Fajn je, da jemlješ Tifol zaradi folne kisline. Menda obstajajo še drugi nadomestki, Centramed mumi npr. vendar je to hkrati edina stvar, ki jo lahko narediš pred zanositvijo. Vse ostalo je spet - prepuščanje. V službi se ponavadi pove po pregledu, ki se mu reče nuhalna svetlina, ni pa nujno, vsaka se odloči po svoje. Partnerski odnos se ja seveda spremeni, predvsem pa obogati Drugače si postavila zelo zelo širok spekter vprašanj, bi lahko pisala še in še, ampak se bom na tem mestu raje ustavila. Želim vama, da bi čim prej zagledala dve črtici na testu. Pa srečno! Vilma

Marjanpn  

član od: 30.11.2004

sporočila: 115

23. feb 2010 13:14

Moje mnenje, je ne razmišljaj o otrocih, se hitreje prime, če ne načrtujše. Jaz se v drugo matram že eno leto..... Marjanpn

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti