Cena" lepote"

neznan uporabnik

4. jan 2010 12:07

Pa da ne boš spet skočila, Vendelina jr.! Ni letelo nate (sem zdajle ugotovila, da je moj prispevek priletel pod tvojega), niti s tem ne mislim, da verjamem Ežoju... japaja

Gigi_84  

član od: 26.8.2008

sporočila: 331

4. jan 2010 12:15

O najstniških kiksih bi se dalo odpreti novo temo :) Se spomnim, ko smo v 8. razredu punce odkrile šminko z najbolj groznim vijolično-srebrnim odtenkom in smo se na skrivaj mazale in se sami sebi zdele totalno in. Ne vem komu je ta brava ustrezala, meni se zdi, da smo bile kot vampirji. Tako vaja dela mojstra, z napakami se učimo itd... Pustimo torej najstniški make up in stil ob strani :) Gigi_84

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

4. jan 2010 13:17

Aja, glede moškega "prava na glasanje" v tej temi: pravilen odgovor in naziranje moškega glede bistrih studenčnic (kot jaz pravim sivim mišim, ker se mi zdi, da se lepše sliši) in picassoidnih umetnin je "da, draga", ne glede na to, ali draga porabi za kozmetiko dve uri na dan in dve plači na leto - ali pa nič. Ker so oni v bistvu druga vrsta, glede na kariotip (manjka jim četrt kromosoma), čeprav se o tem iz političnih razlogov ne sme govorit :)))))))) lp, proxima

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8724

4. jan 2010 13:38

Proxima,  

   da ne bo frčalo perje    

Pozdravček!

Gigi_84  

član od: 26.8.2008

sporočila: 331

4. jan 2010 13:41

Bistre studenčnice ... bravo, se naglas smejim! Gigi_84

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

4. jan 2010 13:59

proxima je napisal/a:
Aja, glede moškega "prava na glasanje" v tej temi: pravilen odgovor in naziranje moškega glede bistrih studenčnic (kot jaz pravim sivim mišim, ker se mi zdi, da se lepše sliši) in picassoidnih umetnin je "da, draga", ne glede na to, ali draga porabi za kozmetiko dve uri na dan in dve plači na leto - ali pa nič. Ker so oni v bistvu druga vrsta, glede na kariotip (manjka jim četrt kromosoma), čeprav se o tem iz političnih razlogov ne sme govorit :))))))))lp, proxima

 

Upam, da te bo dobra forma med nami držala tudi skozi vse leto 2010 ...

 

 

Mamamia

mamamia

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

4. jan 2010 15:38

proxima

tulka

neznan uporabnik

4. jan 2010 15:43

Drage moje, oprostite, ampak jaz moške potrebujem, potrebujem tudi njihov aspekt, potrebujem njihov drugačen zorni kot, potrebujem njihovo kritiko, njihovo pohvalo, potrebujem njihovo..bom rekla kromosome. Potrebujem njihovo zrcalo v očeh, potrebujem njihove pomanjkljive ikse al kaj so že tisti y? Zadnje čase se mi itak kar malo preveč smilijo. Sploh, ker so se začeli tudi oni mejkapirat, barvat lase, prevečkrat imajo zadnjo besedo v stilu "da, draga".. In grdo od nas je, da se šminkamo zato, da bi jih zapeljale, potem pa zavrgle oz. se deelale norca iz njih..? Harmonija je beseda, ki meni boža dušo. japaja

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

4. jan 2010 15:46

Da, draga. lp, proxima

kozamurnik

sporočila: 2311

4. jan 2010 15:50

japaja, mislim da boš od nekoga dobila čebelico murnik

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti