Medobčinski inšpektorat

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

10. jul 2009 18:38

Japaja, se podpišem pod tvoje razmišljanje!

Konec koncev, kogar tema ne zanima ali mu je pod nivojem naj je pač ne bere. Hvalabogu nihče ni prisiljen brati, kaj šele dati odgovor. Prav bi bilo, da pomaga, če lahko - če pa iz kakršnegakoli razloga ni pripravljen, pa tudi prav.

Pa lep dan še naprej želim,  Robida

robida

sarin  

član od: 14.1.2009

sporočila: 114

10. jul 2009 18:43

Moderatorka je napisala....ne morem verjeti.... Ni mi jasno nič,tako pismo pa je zares osebna zadeva,vendelina ,oglasi se,tema je tokrat zares primerna za pod ključ! sarin

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

10. jul 2009 18:53

sarin, na kakšnem drugem portalu bi te že zaklenili, če bi se zapikovala v delo moderatorja in administratorja, veš.Ker namreč moderator odgovarja le administratorju (tukaj je to lastnik tega portala Jernej) za svoja dejanja, administrator je pa torej lastnik in šef in je to njegovo. Če se kdo zmore vsaj malo obnašati, kot on pričakuje, je OK, sicer naj gre na portale, kjer se mu zdijo primernejši. Tudi, ko prideš nekam na obisk, ne razgrajaš vsevprek, ampak se obnašaš tako, da je gostitelj vesel tvojega obiska. In,, če lastnika tega portala Jerneja ne moti npr. Vendelina, se tudi ti ne obregaj obnjo. Ognjič

sarin  

član od: 14.1.2009

sporočila: 114

10. jul 2009 19:10

Ničesar slabega nisem hotela,ob nikogar se nisem spotaknila,prizadele so me pač besede,da sem naredila kaos na tej strani(cista) in razkrila podrobnosti o sebi,omenila sem pač nekoga,ki se ob vsaki temi spotakne,če ne zna svetovati pa graja.Kar se mi ne zdi prav.Do nikogar nisem bila odkar sem na tem forumu nesramna in ponižujoča in predvidevam,da si tudi jaz ne zaslužim grajanja,ker sem samo povprašala za nasvet in sem prepričana,da moja mnenja niso razgrajanje in da se obnašam normalno!!!! ISKALA SEM PAČ NEKO PRAVICO,KI JE ŽAL TUDI TUKAJ NE NAJDEŠ! In če je moderatorka napisala,da ne more verjeti tej temi,zakaj bi se še naprej obravnavala,moja namreč ni bila nerazumljiva,dobila pa sem veliko pametnih nasvetov,oz.vzpodbud...s tem,da sem naredila kaos in razkrila podrobnosti o sebi..... Sem spet nesramna? sarin

terezija  

član od: 26.5.2003

sporočila: 931

11. jul 2009 18:49

Leni1 po kakšni logiki bi pa mi vedeli kaj naj bi bilo v koverti tvojega moža. Če si že postavila bedasto vprašanje si pa dobila tudi bedarije kot odgovor. Mene pa čisto nič ne zanima, kaj je dobil tvoj mož. S tem, da je pa kazen, pa se je potrebno pohvaliti. reza

nina _  

član od: 31.10.2008

sporočila: 156

11. jul 2009 21:44

Pa kaj je zadnje čase z vami? Morda je krivo vreme, ki je zadnje čase res muhasto, da se zadnje čase tako zapičite v vsak objavljen post. Morda pa avtorica teme res ni vedela kaj vse ti lahko sporoči ali naloži medobčinski inšpektorat in je zato pač vprašala na tem forumu. Jaz nisem opazila, da bi spraševala o natančni vsebini pisma, ki je naslovljeno na njenega moža, pač pa je spraševala nekaj splošnega, s pismom pa je zgolj pojasnila zakaj sprašuje. Leni, upam, da se je vse razrešilo brez kazni. Ostalim pa želim, da bi si sami znali pričarati sončne žarke z razumevanjem in empatijo do drugih in da bi se malce zamislili ne le nad po vaših navedbah "bedastimi" vprašanji drugih, marveč tudi nad lastno nestrpnostjo. nina _

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

11. jul 2009 22:40

leni1, če si v začetnem vprašanju povzročila deljena mnenja, to kar si zdej naredila je zelo grdo: zbrisala si začetno vprašanje in tvoj odgovor z vsebino pošte. To je skrajnje nespoštovanje in žalitev vseh tistih, ki so kakorkoli bili udeleženi v tej temi. Če bi bil jaz kakšna " fora " bi na nek način ukrepal. Mislim da nisem preoster: lahko te je res sram!

ežoj

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

11. jul 2009 23:35

Imate možnost, da popravite kar ste napisali, da pa nekaj vprašate in potem pustite prazno, je res norčevanje iz uporabnikov.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

LENČA  

član od: 30.5.2006

sporočila: 354

12. jul 2009 9:15

Mogoče pa samo dečva ne ve kaj je medobčinski inšpektoriat, pa je mal nerodno postavila vprašanje. No tako sem jaz razumela uvodno vprašanje . No odgovor si že dobila med množico graj. LENČA http://lencaa.moj-album.com/album/15731661/

neznan uporabnik

12. jul 2009 18:28

Jaz do predvčerajšnjim nisem imela pojma, da medobčinski inšpektorat sploh obstaja. japaja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti