Kopije računov za velike ga gorenje - zbiram

Joan  

član od: 12.12.2006

sporočila: 153

tema odprta - 9. jun 2009 14:00 | ogledi: 2.742 | odgovori: 27

Zbiram kopije računov za velike GA Gorenje (hladilnik, skrinja, pralni, pomivalni, sušilni stroj, plošča, pečica), izdane po 1.6.2009.

Za poslane kopije se oddolžim s kavo ali čokolado.

Joan@mail386.com

Joan

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

9. jun 2009 19:01

Zakaj pa jih rabiš, če ni skrivnost? RadaJem

Joan  

član od: 12.12.2006

sporočila: 153

9. jun 2009 20:39

Tako je, me je že LeINA prehitela... Za kWh na Geni-ju... Joan

Issi  

član od: 5.9.2007

sporočila: 703

9. jun 2009 22:13

Tole mi je pa malo podlo... Kdor je kupil aparat, mu ti dve leti brezplačnega toka zanj pripadata, drži? Ti pa želiš, da ju odstopi tebi? Ne vem no... Nekaj drugega je zbiranje nalepk za posodo, fene, posteljnino in podobno, kjer se človek odloči, da pač tega ne potrebuje/želi in nalepke komu odstopi. Ampak a poznaš koga, ki bi se branil nekaj evrov manj na računu za elektriko? In seveda se tu računa na to, da kupec Gorenjevih aparatov za to akcijo ne ve (nisem še zasledila kakšnega hudega oglaševanja) in bo račun odstopil. Bi se mi zdela precej bolj poštena prošnja v stilu "Če je kdo v zadnjem tednu kupil Gorenjev gospodinjski aparat in njegov dobavitel električne energije ni Geni, torej nima možnosti izkoristiti darila, bom vesela če mi odstopi račun". Issi

Joan  

član od: 12.12.2006

sporočila: 153

10. jun 2009 10:04

Podlo? Ah daj, nehaj no... Vsi ki zbirajo nalepke, jih tudi zbirajo zato, da potem nekaj ceneje dobijo, ali je to posoda, posteljnina, kufri ali kaj četrtega. Pa tega ne dobiš v vsaki štacuni, ampak le v tisti, ki to akcijo ponuja. Verjemi mi, nalepk sem preposlala že na kupe po vsej Sloveniji, pa se nikoli nisem ubadala s tem, ali bodo prejemniki dobili nekaj, kar je ob nakupu na blagajni pripadalo meni za moj nakup. In zato sem lepo vprašala, če mi je kdo pripravljen odstopit kopijo računa. Pa ne za "hvala" ali morebiti poslano znamko po pošti, ampak sem se za poslano pripravljena oddolžit. Pač niso vsi na Geniju in jih (morda) ne mika menjava dobavitelja... Pa bi z njihovim prispevkom jaz imela cenejšo položnico. Kaj je tu drugačnega od cenejšega računa pri nakupu Šparovih brisač? Saj ne kradem in ne zavajam. Če pa sem zgolj nerodno zapisala v prvem postu, naj ponovim še enkrat in si sposodim kar tvoje besede:
Issi je napisal/a:
"Če je kdo v zadnjem tednu kupil Gorenjev gospodinjski aparat in njegov dobavitel električne energije ni Geni, torej nima možnosti izkoristiti darila, bom vesela če mi odstopi račun". Issi
Pa brez zamere, Lp Joan Joan

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

6. avg 2009 16:39

In kje piše, da je darilo možno vnovčiti samo pri Geni ?

Me pa zanima, če drugi razumete oglas za nagrado tako, da velja samo za elektriko pri Geni.

F r i n a

Sporočilo je spremenil(a) frina dne 06. 2009 16:41

feferon  

član od: 27.8.2007

sporočila: 114

6. avg 2009 16:57

Res je, kolikor jaz razumem, lahko izkoristi popust vsak, ne le stranke Gen-i. Spodaj je le reklama za Geni. Meni se tudi zdi velika razlika med nalepkami za špar in tem popustom. Brisač, posteljnine, fenov ne potrebuje vsak, kdor nima namena kupit naštetega, pošlje nalepke, da jih vnovči nekdo drug. Elektrika pa je nujna dobrina, položnice plačujemo vsi in tak popust vsakemu pride prav. Res je, da boš take račune dobila le od tistega, ki ne ve za popust... sicer pa ni greh vprašat, ane? feferon

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

6. avg 2009 17:46

Če velja popust res samo za Geni, in bojim se, da je tako, je Joan samo zaprosila za nekaj odvečnega. Če se zgodi, da bom bonus dobila res samo za Geni, potem bom poklicala Joan.

Seveda takoj, ko bom razčistila z njihovimi pravniki.  In to z veseljem. Bodo morali biti zares prepričljivi, da bodo dokazali, da se ponudba nanaša samo na Geni.

F r i n a

pikalonca  

član od: 6.8.2009

sporočila: 9

6. avg 2009 17:49

za kaj je to? pikalonca

feferon  

član od: 27.8.2007

sporočila: 114

6. avg 2009 17:55

frina je napisal/a:
<Če se zgodi, da bom bonus dobila res samo za Geni, ... F r i n a
Dobiš ga lahko, če kupiš velik aparat v gorenjevi SPLETNI trgovini (koliko ljudi sploh kupuje velike gorenjeve gospodinjske aparate prek spleta?). feferon

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti