Kdo jo pozna?

tema je zaklenjena

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

4. jun 2009 21:03

Japajajčica, japajadika, japajadica ...

Atina

neznan uporabnik

4. jun 2009 21:28

Na, zdej sem se pa spomnila knjige Neznalčkove dogodivščine, kjer sta bila dva junaka, najboljša prijatelja Kajšekec in Ohjejkec. A jaz naj bom pa zdaj Japajakec hihi? Tulka, ne vem, ne vem... še dobr da nimam nicka v številkah, kaj bi blo pa pol? Haha, 1 milion dolar bejbi al kako? Ne, resno, se ukvarjam z idejo, da se dam tlele v kratkem prekrstit. Se pa edin bojim da bi me kdo v tisti žlic vode utopil.. Rimljanka, lepo sem te prosila, da zaklen temo, čez slabe tri dni bo , bolje preprečiti kot zdraviti. japaja

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17787

4. jun 2009 21:38

Ne, nisi me lepo prosila, so bili eni smeški zraven, sem mislila, da je hec........................... take stvari se prosi na ZS, jih potem res vzamem resno. Tule pa res vsega ne preberem.................  Naj te zdaj ubogam?

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

4. jun 2009 21:45

Uhaaaa, preden se tema zaklene: neeeee, Japaja, ne spreminjaj imena, prav kulsko je

tulka

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17787

4. jun 2009 21:53

In šef ne mara spreminjanja imena, veš. Bodi pridna in ga ne obremenjuj s tem, jaz pa pridno zapiram temo.

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti