Peticija proti gso v sloveniji

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

29. maj 2009 9:37

"Znanstveniki" s področja kmetijstva so pa itak vsi podkupljeni s strani multinacionalk. Kdor misli s svojo glavo in predvsem POVE, kar misli, ga pa itak zamenjajo. Sy

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15822

29. maj 2009 9:54

Tudi nasprotniki GSO imajo med seboj podkupljene. Multinacionalke so na obeh straneh močne, ne se slepit, da so samo nasprotniki GSO brezmadežni, lepo prosim. Mamamia mamamia

neznan uporabnik

29. maj 2009 10:10

ne vem sicer, če paše na to stran.. Ali gledate od kod izvira hrana, ki jo kupite? Ali preferirate domače proizvode? Kar se tiče semenske banke: hvalabogu imamo še stare in pametne tete na podeželju, ki skrbno čuvajo seme tistega drobnega, dišečega petršilja, pa drobnega in močnega česna, pa solate polnega okusa.. pa dobrega starega fižola, kateremu razen soli ni potrebno dodati nič, a hiša niši in ne smrdi po kuhi, fižola pa skoraj zmanjka še preden je kuhan, ker ga vsi "probavamo".. pa hvalabogu imamo še kaj žlahte na kmetih, od katere kupimo (ali skompenziramo) dobro meso, ki se pri termični obdelavi ne skrči na polovico in kuhinja ni pošpricana zaradi vse tiste vode, ki jo meso vsebuje, da pridobi na teži in je dobiček večji... Ta prehrambena infrastruktura na slovenskem je še ena od stvari, ki mi je v Sloveniji všeč. Poleg pripadnic večvrednega plemena seveda. japaja

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

29. maj 2009 12:59

mal " off topic ": proxima in Vanja, mal se pogooglal moonhoax......... sploh nisem vedel za tole, pa jaz, ki nič ne verjamem, skor ne morem verjet, da mi je to ušlo, sam, če je teorija zarote, pol so zraven tudi rusi........

ežoj

Vlado  

član od: 1.8.2002

sporočila: 547

29. maj 2009 13:04

ej, da še jaz malo s hoaxi zapackam temo o GSO, za vse ki verjamete, da je zemlja ploščata se lahko pridružite: http://www.alaska.net/~clund/e_djublonskopf/Flatear Seveda so vsi znanstveniki, ki trdijo, da je zemlja okrogla podkupljeni s strani multinacionalk... lp Vlado

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

29. maj 2009 13:13

Pa da se zemlja vrti okoli sonca ?? Dejto no, dejte......... LP hedonist

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

29. maj 2009 14:28

proxima je napisal/a:
off_topic: @Vanja: moonhoaxerji s(m)o stevilcno mocno zastopana podvrsta konspiraciologov (one of my guiltiest pleasures).Mene se najbolj zanima, zakaj so sli samo leta 1969 (in se menda spustili na lunino povrsino v hecnem vozilcu, ki je videti, kot bi ga jaz sestavila na dvoriscu iz stirih pokvarjenih pralnih strojev (sem ga videla na lastne oci v Smithsonian Museum), potem pa nikoli vec v 40 letih - ring a bell?? :)))))lp, proxima

 

Proxy, vem da še zdaleč nisem edina. No, sem edina v naši hiši. Moj dvom se je še povečal, ko sem bila 89-ga leta v Kennedy space centru na Floridi, kjer so imeli (mogoče jo še majo) eno dvorano, ki je zrihtana tako, da se počutiš, da si na luni.

Neverjetno! Potem imajo razstavljene kamne "z" lune, ki izgledajo, no, kot kamni z zemlje.

 

Ma čist vsemu pa tud ne moreš verjet!  Me zanima, kje imajo spravljene vse NLPje, ki so pristali na zemlji?

Vanja

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

29. maj 2009 14:52

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

Ma čist vsemu pa tud ne moreš verjet! Me zanima, kje imajo spravljene vse NLPje, ki so pristali na zemlji?

Vanja
V Area 51 vendar (Roswell press). lp, proxima

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

29. maj 2009 15:18

Proxy, jaz pamislim, da je area 51 samo zarota in da jih imajo v resnici kje drugje...

Vanja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti