Liga vseh lig

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

tema odprta - 27. maj 2009 9:32 | ogledi: 2.594 | odgovori: 76

Drage moje so-navdušenke za nogomet,

Kako se pripravljate na današnji večer? Jaz bom sicer prvi polčas manjkala, ker greva z darling mamamio na en event (darling, a majo tam kako tevejko za drugi polčas, meni je super ko dečki tečejo gor in dol, sem ter tja....?), ampak se že cel teden pripravljam. Sem naštudirala portrete in pozicije. Meni je bolj fotogenična ekipa Barcelone (Henry in Abidal, ob njiju je še Xavi čisto simpatičen) in ker lepši vedno zmagajo, dajem več prednosti Barceloni.

Nevertheless, lahko me s fotkami prepričate v nasprotno,

MamaF in lady beginner, upam, da bosta kaj nalepili sem gor....

Vendelina jr.

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

27. maj 2009 9:46

Vendelina jr. je napisal/a:
Meni je bolj fotogenična ekipa Barcelone (Henry in Abidal, ob njiju je še Xavi čisto simpatičen) in ker lepši vedno zmagajo, dajem več prednosti Barceloni.
Se podpišem, čeprav ni v nobenem moštvu mojih lepotcev Je treba eno tako ornk kontra Ronaldu in Rooney-ju. Ženskice...danes navijamo...brez izgovorov

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

27. maj 2009 9:48

Vendy, v neposredni bližini je en dober lokal z dvema velikima Tv zaslonoma, lahko gledamo tudi tekmo, ni panike. Najpre eno uro Kemota, potem pa eno uro fletnih dečkov z močnimi nigami in lepimi ritkami. Po moje bi lahko naslednje kulinarično srečanje prirpavile ob kakšnem velikem nogometnem finalu... Mamamia mamamia

bisagolf  

član od: 16.11.2008

sporočila: 135

27. maj 2009 10:24

Vendelina jr. je napisala: Sem naštudirala portrete in pozicije. Hihihi...ta pa je dobra. Sem se prav nasmejala. Moji so na žalost že izpadli. In to veliki nasprotniki Barcelone. Ja, to je Real Madrid....Smrk, smrk. Navijam pa za njih tudi zaradi moje "študije in pozicije" kot pravi Vendelina jr. Čeprav so veliki nasprotniki mojim in obratno bom navijala danes za Barcelono. Naslednje leto pa bodo prvaki Real Madrid. No upam. Če ne tisto leto pa naslednjo ali pa naslednjo leto...enkrat že bodo, saj jim ta lovorika ni tuja. lp in veliko užitkov ob gledanju mišic...ups mislim akcij na nogometnem igrišču. bisagolf

Gigi_84  

član od: 26.8.2008

sporočila: 331

27. maj 2009 10:36

Uf punce, vzele ste mi besede z jezika. Sama pravim, da je najlepši del nogometa prve in zadnje minute tekme: na začetku so vsi tako lepo postrojeni, da si jih lahko pobliže ogledaš, na koncu pa seveda ne sme manjkati prizor "izmenjave majic", ko lepo vidimo mišice in trebuščke :) Čeprav so zadnja leta izredno neuvidevni do ženskega dela populacije in pod majicami nosijo nekakšne "spodnje majice", najbrž zaradi potenja. Kakorkoli, meni niso všeč ker zakrivajo pogled! Drugače sem pa za Barco, je le Henry :) Gigi_84

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

27. maj 2009 10:39

Bisagolf tudi moji so Real. Navijala bom na Barcelono!!! Na polno. Začetnica

Vilina  

član od: 7.3.2003

sporočila: 600

27. maj 2009 10:47

mamamia je napisal/a:
Vendy, v neposredni bližini je en dober lokal z dvema velikima Tv zaslonoma, lahko gledamo tudi tekmo, ni panike. Najpre eno uro Kemota, potem pa eno uro fletnih dečkov z močnimi nigami in lepimi ritkami. Po moje bi lahko naslednje kulinarično srečanje prirpavile ob kakšnem velikem nogometnem finalu... Mamamia mamamia
Mamamia, kaj to gresta na Kemala Montena v Unionsko dvorano? Jaz sem komaj danes zjutraj za tole slišala po radiu, mi je res žal, da nisem prej vedela. Pa kaj so bile karte sploh v redni prodaji ali je koncert samo za povabljene? Sicer bi si za nocoj težko zrihtala varstvo za otroka, tako da najbrž v vsakem primeru zame ta večer odpade... Lepo se imejta, vama kar zavidam.... Saj vem, da ne spada v to temo, pa vendar... <http://www.youtube.com/watch?v=C8C-tpr1r2Y&feature=r> lenka

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

27. maj 2009 11:08

Vendelina jr. je napisal/a:
Drage moje so-navdušenke za nogomet,Kako se pripravljate na današnji večer? Jaz bom sicer prvi polčas manjkala, ker greva z darling mamamio na en event (darling, a majo tam kako tevejko za drugi polčas, meni je super ko dečki tečejo gor in dol, sem ter tja....?), ampak se že cel teden pripravljam. Sem naštudirala portrete in pozicije. Meni je bolj fotogenična ekipa Barcelone (Henry in Abidal, ob njiju je še Xavi čisto simpatičen) in ker lepši vedno zmagajo, dajem več prednosti Barceloni.Nevertheless, lahko me s fotkami prepričate v nasprotno,MamaF in lady beginner, upam, da bosta kaj nalepili sem gor....Vendelina jr.

A lahko grava zraven jaz pa  japaja! Please, please, please !

ežoj

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

27. maj 2009 11:10

japaja, imam načrt, za enkrat nama dobro kaže, jaz perje že imam ti pa pripravi smolo ( pa ne okol nič govorit ).

ežoj

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

27. maj 2009 11:12

Dear Vendy in ostale, zame je danes en težek dan, ker so tisti MOJI, ki so si letos absolutno zaslužili dvigniti pokal v Rimu ostali doma. Ampak - še vedno upam na lepo tekmo, brez bunkerjev, zavlačevanj in podobna navlake - borbo do bridkega konca.

Kar se fotogeničnosti tiče - tudi po mojem okusu je v tem primeru zmagovalka Barcelona.

Poglejmo samo primerjavo med prvima možema:

Josep Guardiola (Barca)

 

Sir Alex Ferguson (ManU) - ki s svojim nevzgojenim in nekulturnim neprestanim žvečenjem čiguma med tekmami meni pošteno najeda živce

 

Menim, da dodani slikovni ilustraciji dodatnih komentarjev oz. argumentov z moje strani ne potrebujeta

 

Mojca

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

27. maj 2009 11:28

Njam njam... pa ne za Alexa... Začetnica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti