Liga vseh lig

Košuta  

član od: 8.7.2008

sporočila: 199

28. maj 2009 9:02

Hehe, fuzbal navijačica sem od dogajanja na Italia 90, moja prva ljubezen je bil Claudio Caniggia (ok, bila sem stara 12!), zdaj pa moje nogometno srce že leta pripada Luisu Figu (http://www.football-pictures.net/r-luis-figo-257-), čeprav je naredil kar se pač ne dela (od Barce šel k Realu, kjer so ga predlani znogirali) in je tudi to sezono žalostno stagniral pri Interju. Kakorkoli, ManUniteda ne maram že od časov spora Becks-Ferguson, Barca pa me je letos navdušila (sploh Xavi in Iniesta) in zato se mi sila imetnitno zdi, da sir Alex iz Rima odhaja z dolgim nosom. Še enkrat več smo lahko videli, da lepi Ronaldo nima živcev in se prepričali, da je naziv najboljši nogometaš leta šel v napačne noge. Messi se nasprotno ni ustrašil žarometov in je suvereno odvozil tekmo do konca - zadetek z glavo je bil pa itak zadnji žebelj v krsto Uniteda. Messi, care si in po mojem mnenju absolutni zmagovalec dvoboja Messi-Ronaldo, predvsem pa veliko manj egoističen. Pa da Ronaldovih provokacij nad Puyolom niti ne omenjam. Sramotno obnašanje za športnika, kaj šele najboljšega nogometaša leta!!! Košuta

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

28. maj 2009 9:19

In jaz sem včeraj imela krasen večer: najprej do 21.30 na koncertu Kemala Montena (pol dvorane je pelo z njim ...), potem pa v bližnjem lokalu malo tekme, ob penini, jasno, potem hitro domov in še malo drugega polčasa ... Vse se da, če se hoče. Mamamia mamamia

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

28. maj 2009 12:25

Po mojem mnenju je od vseh prav Xavi najbolj zaslužen za včerajšnjo zmago. Za Messija sem pa v prvih 5 minutah rekla, da še bo dal gol in ga je. Najlepši mi je pa bil konec tekme, ko je Valdes dvignil roke - zmagovalci smo... Začetnica

Košuta  

član od: 8.7.2008

sporočila: 199

28. maj 2009 12:31

ZAČETNICA je napisal/a:
Po mojem mnenju je od vseh prav Xavi najbolj zaslužen za včerajšnjo zmago. Za Messija sem pa v prvih 5 minutah rekla, da še bo dal gol in ga je. Najlepši mi je pa bil konec tekme, ko je Valdes dvignil roke - zmagovalci smo... Začetnica
Podpišem. Košuta Sporočilo je spremenil(a) Košuta dne 28. 2009 12:36

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

28. maj 2009 14:00

Tudi jaz sem celo tekmo privoščila Xaviju en gol! pa Iniesti tudi. Ma, super so tile "naši" fantje, a ne!

Mojca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti