Liga vseh lig

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

27. maj 2009 20:12

spagon je napisal/a:

Aja mamaF, pa Začetnica, čeprav sta pri nasprotnem moštvu kot jaz vaju mam ful ful rada

saša

Mojca

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

27. maj 2009 20:14

spagon je napisal/a:

Wran zakaj si ti skoz slabe volje in iščeš kreg?

saša

Po moje zato, ker fant ne ve, kako lepo je biti vedno nasmejana punca

Mojca

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

27. maj 2009 20:34

mamaF je napisal/a:

spagon je napisal/a:

Wran zakaj si ti skoz slabe volje in iščeš kreg?

saša

Po moje zato, ker fant ne ve, kako lepo je biti vedno nasmejana punca

Mojca

Sej bi lahk bil tud on vedno nasmejan fant, pa je očitno zbral drugo pot. Nima veze, glavno da se mamo mi fajn :) Pač ignore user ane

saša

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

27. maj 2009 20:35

Zdaj pa in glory glory Mann United!!

saša

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

27. maj 2009 21:41

Goooooooooooooo Barca!

Mojca

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

27. maj 2009 21:43

ežoj je napisal/a:

Atina, a vidiš kaj mi delajo, saj mamamia ni taka, ona me pozna in vso mojo lepoto, to jo je našuntala ( saj vemo kdo ). Evo, na prihodnjem srečanju kulinarike se bom slekel do spodnjic ( tukaj se pa spomnem filma: la vita e bela ), na kakšni mizi,  pa naj vesoljna kulinarika vidi to eleganco, lepo zaobljen trebuh ( tega zagotovo pri tistih fuzbalerjih ne vidiš ). Pa to je razžalitev mojega dobrega ime......... pardon, videza. Čuj, jaz da nisem tako seksi v najboljših letih, kdaj pa pol bom?

Danes sem bil pri zobozdravniku ( imel namen ): moja zobozdravnica ne dela več in so me natrajbali iz ambulante, češ nisem njihov pacijent, moram si zbrat zobozdravnika. Pa evo, jaz izbral, odgovorim, nak, pravi sestra ne sprejemamo novih do septembra ( menda imajo kvoto, koliko jih bo umrlo do septembra ). Atina, a misliš da je to slučajno? Kje pa, to mi je spet zakuhala ona, saj veš kjera.

Pa, če že smetim temo, iz  prve roke mi je znano ( od nekoga, ki je odrastel zraven koševskega štadiona v Sarajevu ): oče Kemala Montena ( drugač italijan, kot vojni ujetnik ostal in se poročil v Sarajevu ) je delal kot hišnik na koševskem štadionu. Ko je Kemal imel recimo 8 - 10 let, mu je oče večkrat dovolil peti po razglasu po tekmi, ko se prazni štadion. Tarat je pel sevdalinke, pravijo fenomenalno.

Glede fuzbala edino kaj lahko rečem: poznam enga, ki je hodil v gimnaziji v isti razred s takrat znanim fuzbalerjem Musemičem ( to je kot američani: moja sestra pozna možakarja ki je hodil s čistilko tiste znane igralke..........)

ežoj

Predlagam, da se na naslednje srečanje povabi še kakega fuzbalerja in potem tekmujete med sabo - zna se, kdo bo brez konkurence, ne? Pa seveda mora biti strokovna komisija (se skromno javim in - ne nikomur povedati- se me da podkupiti recimo z baklavo).

 

Kar se zobarjev tiče: o temle vejo povedati same pohvale, pa če že iščeš ...

http://www.youtube.com/watch?v=xHaehxC6kzw

 

Atina

jass  

član od: 9.4.2006

sporočila: 521

27. maj 2009 22:51

Zadovoljiv izid tekme. Zelo! jass

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

27. maj 2009 23:14

jass je napisal/a:
Zadovoljiv izid tekme. Zelo!jass

bARCA

Mojca

Sporočilo je spremenil(a) mamaF dne 28. 2009 01:16

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8703

28. maj 2009 6:28

Ežoj,.... hvala, hvala, hvala... za zgornej pisanje. Evo, četrtek si mi polepšal do amena, kar na smeh mi gre.

 

Pozdravček!

 

zima13  

član od: 27.3.2008

sporočila: 202

28. maj 2009 6:36

Evo pa je še eno finale mimo. Mamamia - bolj švoh sem imela od fuzbala, prigrizki - ? ha, ha, otroci kar naprej žejni, mož smrči na sedežni..... Ampak drugi polčas sem pa le ujela na eno oko in uho - čeprav nisem za nobenga navijala ...so mal oči počivale ;-) ! zima13

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti