Liga vseh lig

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

27. maj 2009 13:23

zima13 je napisal/a:
Jaz upam, da bo zanimivo in čim več golov! Pa da mi bodo otroci in mož dali mir (to pa bolj dvomim) - ker pri nas fuzbal samo mamo zanima... ;-) zima13
Naj onadva stanovanje pospravita in mami oziroma ženi s pijačo in prgrizki med tekmo strežeta, pa bo mir. Mamamia mamamia

bisagolf  

član od: 16.11.2008

sporočila: 135

27. maj 2009 13:33

MamaF, daj še meni pošlji eno lepo slikco od Real Madrida vratarja Iker-ja Casillas-a. Vidim, da imaš marsikaj v rokavu...go,go Real.... Kakšen dec...Raul, pa Henry od Barce.....mljac, mljac...za pojesti. bisagolf

neznan uporabnik

27. maj 2009 13:35

Hvala, punce, da ste mi polepšale ta deževni dan. "Usta me bolijo od smeha", ko si predstavljam, kako bi bilo v živo videti srečanje teh lepotcev in prvoligašic.... pa sej to ni res! Rimljanka, a je moja slovenščina zdaj v redu? Pa velike začetnice ? PS.: Vendelina jr. nam pa itak z roke je, a to še ni jasno? Samo nekaj malega napišeš in ekola, dobiš naloženo v smislu "dobra vaga v nebesa pomaga". PPS.: če me ne bo več, to ne bo moja krivda (spet ta moj nekorekten jezik - ne da to ne bo moja krivda, to ne bo moja odločitev.). japaja

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

27. maj 2009 13:43

japaja je napisal/a:
PPS.: če me ne bo več, to ne bo moja krivda (spet ta moj nekorekten jezik - ne da to ne bo moja krivda, to ne bo moja odločitev.). japaja
Bi že bil skrajni cajt, ker zaj si pa že meni dosadna 300/h!!! Začetnica

ovčka  

član od: 1.6.2007

sporočila: 174

27. maj 2009 14:04

OMG, OMG, OMG, od danes naprej gledam nogomet! ovčka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

27. maj 2009 14:09

japaja je napisal/a:
Hvala, punce, da ste mi polepšale ta deževni dan. "Usta me bolijo od smeha", ko si predstavljam, kako bi bilo v živo videti srečanje teh lepotcev in prvoligašic.... pa sej to ni res! Rimljanka, a je moja slovenščina zdaj v redu? Pa velike začetnice ? PS.: Vendelina jr. nam pa itak z roke je, a to še ni jasno? Samo nekaj malega napišeš in ekola, dobiš naloženo v smislu "dobra vaga v nebesa pomaga". PPS.: če me ne bo več, to ne bo moja krivda (spet ta moj nekorekten jezik - ne da to ne bo moja krivda, to ne bo moja odločitev.). japaja
Ej, japaja, vsak si izbira, kako bo in kaj, tudi ti, pa jaz, mi vsi. Če ti je za bit na forumu, veš, kje je meja, če ti "ni za bit, je pa za it". Ne vem zakaj, a zdi se mi, da provociraš, da bi te morda administratorji odslovili. Sama sicer nisem pristaš takih ukrepov, ker potem izključeni dosežejo svoj namen, da so namreč na ta način opaženi. Že s tem, ko pišem te vrstice, si ta namen dosegla, ampak meni je itak vseeno, kaj kdo tu gor piše. Tudi sama izbiram, s kom bom komunicirala in s kom ne, provociramo pa itak vsak na svoj način. Jaz raje Raulove očke gledam, saj ritke nima tako seksi, je bolj ploska, meni so pa ljubše bolj čvrste, okrogle. Tako da v tako debato mešat eno veliko antipatijo do drugih tu na forumu, se mi zdi škoda. AMmpak ker tudi sama velikokrat speljem temo na drugi tir od tistega, zaradi katerega je bila odprta, je seveda bolje, da sem tiho. Kaj vem, ežojev stil mi je ljubši, čeprav v živo niti približno ni tako sexy kot tile dečki, ki se iz kdo ve kakšnega razloga podijo za žogo ... Ežoju včasih namreč klobuk po strani nosi .... Mamamia mamamia

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

27. maj 2009 14:18

ovčka je napisal/a:
OMG, OMG, OMG, od danes naprej gledam nogomet! ovčka
Ja nevem kaj si prej tako dolgo čakala... Moraš se malo z nami družit!!! Začetnica

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

27. maj 2009 14:21

mamamia je napisal/a:
Kaj vem, ežojev stil mi je ljubši, čeprav v živo niti približno ni tako sexy kot tile dečki, ki se iz kdo ve kakšnega razloga podijo za žogo ... Ežoju včasih namreč klobuk po strani nosi ....Mamamiamamamia

 

Ežoj, vidi ti to!

Atina

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

27. maj 2009 16:02

bisagolf je napisal/a:
MamaF, daj še meni pošlji eno lepo slikco od Real Madrida vratarja Iker-ja Casillas-a. Vidim, da imaš marsikaj v rokavu...go,go Real....Kakšen dec...Raul, pa Henry od Barce.....mljac, mljac...za pojesti. bisagolf

Voila! Iker je res

Iker

si zasluži dvojno objavo

ikerC

 

Mojca

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

27. maj 2009 16:10

Darling mamamia - a ti veš, da imajo tudi v egiptovski nogometni reprezentanci XXXXl lepotce!!!

Tale na desni je njihov veliki zvezdnik Mido:

Mido

Tole je pa Amr Zaki:

Amr

Oba sta trenutno v službi v Wigan-u (Vv Veliki Britaniji). Pa naj še kdo reče, da Premier league ni najlepša liga na svetu

PS: Pa kje se danes potika naša ljuba Spagon??? Sašaaaaa - te čakamo!

Mojca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti