Liga vseh lig

neznan uporabnik

27. maj 2009 11:30

psst, sem itak v ilegali, ker sem na ZS dobila rumeni karton. no in ob tej priliki - nekako mi ne ležijo zasebna sporočila, razen v primeru, ko gre za intimne podatke (naslov, kamor naj kaj pošljem itd...) ežoj, tebi pa vse dobro, predvidevam, da nisi tinejdžer, modrost v kombinaciji s humorjem bi se spodobilo upoštevati.. vsem privoščim lep fuzbalski večer, kar se pa "utakmica u nogama tiče", sem pa ob neki prejšnji priložnosti omenila Cimerotiča (itak je šla tema v eksekucijo, pravilno, arbiter ima vedno prav! edin zdej se to že mal spreminja, predvsem v fuzbalu .. pa mimgrede, moj oče je bil nogometni sodnik.. jst moram bit pa tih k nisem nogometna sodnica in pojma o "utakmicama" nimam..) kondicijo? ja, to pa imam. smole pa nekak v življenju nimam, sorči ežoj.. japaja

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

27. maj 2009 11:36

No, zdaj pa k ekipama. Kljub temu, da sem srčne ljubiteljica angleškega nogometa, mi "Glory hunterji" nikakor ne potegnejo. Nikakor (s kolegico Spagon znava sicer tudi med njimi najti kakšnega pozitivca, da ne bom preveč radikalna).

FC Barcelona. na njihovi spletni strani se, drage dame, naglejte lepih obrazov in postavnih teles.

http://www.fcbarcelona.cat/web/english/

http://www.fcbarcelona.com/web/english/futbol/temporada_  -tule je ekipa

MOj izbor - top 3:

   Thierry Henry

Victor Valdes Victor Valdes

Abidal Eric Abidal

 

Ker pa moramo biti demokratični in se obnašati športno, vam pripenjam še povezavo do domače strani Manchester Uniteda . Tule je prva postava:

http://www.manutd.com/default.sps?pagegid={91EA3BE2-963A-4BAB-802C-F46A0EF3FCA3}&teamid=458&page=2

Moj "top 3" izbor- tule lepota ni edino merilo:

Rooney Wayne Rooney

Hargreaves Owen Hargreaves

Gibson Darron Gibson

 

Lep večer želim vsem skupaj! Aja - nocoj navijam za Barco.

Mojca

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

27. maj 2009 12:01

Vilina, koncert je ob 20. v Unionski, karte po deset evrov so naprodaj v NArodnem domu. Ti samo pridi. Sicer pa DAJTE MI RAULA, čeprav je Real izpadel ... ko je to en lep dečko. Samo en Egipčan je še lepši od njega ... (pa ne nogometaš) mamamia mamamia

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

27. maj 2009 12:03

Ja, vidim, da govorimo isti jezik.... Vendelina jr.

Gigi_84  

član od: 26.8.2008

sporočila: 331

27. maj 2009 12:13

Mnjami, tudi tale vratar Barce ni slab. Sploh nisem vedla :) Gigi_84

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

27. maj 2009 12:15

Mamamia - ti si ena super punca. Evo ga :

raul gonzalez Raul Gonzalez

Mojca

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

27. maj 2009 12:28

U, ma lepe laske, za prste not zamotat, lepe črne očke za utopit se v njih, pa seksi usteca za cmoknit, in take nežne prste .. Skratka, za gledat. Pa tudi tista fotka, ki sem jo jaz pripela, si je za očke spočit, kajne? No, pri nas doma je tako, da ko igra Real in mene ni blizu, sin in mož kričita "Mati, Raul" in sem takoj pred tv zaslonom ...Ja, moja moška razumeta te zadeve. Mamamia mamamia

zima13  

član od: 27.3.2008

sporočila: 202

27. maj 2009 12:39

Jaz upam, da bo zanimivo in čim več golov! Pa da mi bodo otroci in mož dali mir (to pa bolj dvomim) - ker pri nas fuzbal samo mamo zanima... ;-) zima13

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti