Liga vseh lig

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

27. maj 2009 16:59

spagon, žal je že poročen, z eno lepo manekenko. Sicer poroka ni ovira za neumnosti, če bi bila, bi se ta svet drugače vrtel. MamaF, tile Egipčani so sicer fletni, ampak če mi pošlješ na zasebmo pošto tvoj e-naslov, ti pošljem še nekaj mnogo lepšega ... Mamamia mamamia

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

27. maj 2009 17:00

mamaF je napisal/a:

Se opravičujem, res, ampak sem toliko skakala po googlu in se slinila ob slikicah, da je čas kar tekel. Potem smo pa imeli še eno fajn nevihto, pa sem morala vse izklopit zaradi strele.

Pa da ne bom čisto iz teme:

A misliš, da ima Raul rad golaž?

[pribor] Mojca
Mi gladko dol visi, ali ima rad golaž ali ne. Bi ga pa tudi z vonjem po golažu malce pobožala, ali pa prej pod tuš spravila. Nekako je treba začet ... Mamamia mamamia

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

27. maj 2009 17:01

Aja mamaF, pa Začetnica, čeprav sta pri nasprotnem moštvu kot jaz vaju mam ful ful rada

P.S. Jernej, glede na to da smo tu na KulSlo punce čist nore na nogomet in nogometaše in da se vsake 2 meseca odpre tu gor kaka tema o fuzbalu (kdaj pa kdaj pa po nesreči (ali pa tudi ne))kako temo o restanem krompirju al pa ekonom loncih pomotoma zasmetimo z nogometnimi lepotci), bi nam lahko počasi že kako fuzbal sličico pripravil. Kako žogo naprimer

saša

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

27. maj 2009 17:04

mamamia je napisal/a:
mamaF je napisal/a:

Se opravičujem, res, ampak sem toliko skakala po googlu in se slinila ob slikicah, da je čas kar tekel. Potem smo pa imeli še eno fajn nevihto, pa sem morala vse izklopit zaradi strele.

Pa da ne bom čisto iz teme:

A misliš, da ima Raul rad golaž?

Mojca

Mi gladko dol visi, ali ima rad golaž ali ne. Bi ga pa tudi z vonjem po golažu malce pobožala, ali pa prej pod tuš spravila. Nekako je treba začet ...Mamamiamamamia

Mamamia kak si ti fajn odbita

MamaF, jaz mam rada golaž NA Raulu

saša

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

27. maj 2009 17:11

spagon je napisal/a:

Aja mamaF, pa Začetnica, čeprav sta pri nasprotnem moštvu kot jaz vaju mam ful ful rada [poljubcek][poljubcek]

saša [muca]

Cmok cmok nazaj. Čeprav bo danes zmagala Barcelona bomo še naprej prijateljice ne? MamaF jaz sem Ibrotova privrženka za zmeraj, tu sploh ni več debate. Čeprav spagon pravi kak je grd. Začetnica

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

27. maj 2009 17:13

WRAN51 je napisal/a:
če ne napišem dobesedno me ne ra zumete,če pa povem brez dlake na jeziku,kot pravi adi,pa takoj zaženete vik in krik da sem žaljiv,pa nacionalist,pa še kaj najdete. kdo igra v sloveniji nogomet pa tako vemo.pa lep pozdrav.[pingvin] Sporočilo je spremenil(a) WRAN51 dne 27. 2009 16:51
Nevem v čem je problem. Kdo pravi, da te ne razumemo? Še kak dobro. Ti ne štekaš, ko dobiš pripombo nazaj... Začetnica

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15823

27. maj 2009 17:14

Ja, malce igrivosti in nagajivosti nikdar ne škodi, sploh če so dečki v igri. In če ne sanjaš, kaj se ti potem lahko uresniči? Pa magari od golaža na Raulu ostane na koncu le prismojen golaž na štedilniku (ker je bila pač tekma, ko se je kuhal ...). Uh, uh. vroče postaja. Mamamia mamamia

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

27. maj 2009 17:30

Začetnica itak da bomo. Kaj pa na Ibrotu vidiš mi pa res ne bo nikol jasno

saša

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

27. maj 2009 17:32

japaja je napisal/a:
psst, sem itak v ilegali, ker sem na ZS dobila rumeni karton.japaja

Jaz tudi, že pred časom. Joj, cel teden nisem spala, tako sem se sekirala... od takrat ne maram fuzbala. Le Cimerotič, ki se je zahvalil staršem, še posebej mami in očetu, mi vedno znova zvabi solze v oči.

LP, V.

tresk  

član od: 4.8.2006

sporočila: 115

27. maj 2009 17:34

Drage dame, super ste!!! Sem se prav zabavala ob vaših postih. Sem si prav oddahnila, ko vidim, da je še nekje nekdo tako...hm, kako bi se izrazila.... "usekan" kot jaz in se slini ob slikicah in podobnem "gradivu". Samo da pri meni niso v prvem planu nogometaši, ampak "nekaj" v popolnoma kontra smeri....ampak sem se preprosto morala oglasit in vam izrazit podporo. Mogoče se pa srečamo pri kakem serviserju, ko bomo morale nest tipkovnico tja, da spravi slino ven... Follow your dreams.... Sporočilo je spremenil(a) tresk dne 27. 2009 17:35

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti