Kamp đardin

Trojka  

član od: 14.5.2009

sporočila: 49

tema odprta - 14. maj 2009 11:14 | ogledi: 4.774 | odgovori: 8

Ali kdo mogoče pozna kamp Đardin v Sv. Filipu in Jakovu. Potrebovali bi čimveč informacij. Hvala.

Trojka

Trojka  

član od: 14.5.2009

sporočila: 49

14. maj 2009 11:59

Hvala, Mojca, sem prebrskala po teh naslovih, vendar gre večinoma za stare strani, pa še cenike imajo samo za člane UKH. Bom preverila na avtokampi.si, da vidim, če tam kaj več piše. Trojka

kroki  

član od: 22.10.2003

sporočila: 508

14. maj 2009 12:12

Kamp je ob vodi, gužva velika, sence zasedene že........včeraj, polno je Hrvatov, naših predvsem MB in MS, kakor se jaz videla imajo še stare sanitarije in co., ampak stvar okusa, prostor za krajši dopust dobiš, je pa veliko pavšalistov. Kamp se nahaja oz. je center mesta. Trgovine in domačice so blizu, lokalov nekaj, mesnic tud, pekov in slaščičarjev, lekarna.......štantov, kafičev......večkrat je organiziran kulturni večer itd. Kaj te zanima ? Cene kakor se jaz spomnem so normalne. Sporočilo je spremenil(a) kroki dne 14. 2009 12:13

Trojka  

član od: 14.5.2009

sporočila: 49

14. maj 2009 12:49

Kroki, kdaj pa si ti bila tam. Upam, da so že kaj porihtali (sploh wc) in da v začetku julija, ko gremo mi na dopust nebo takšne gužve, v glavnem da je dovolj sence in da je lepa plaža, drugo se že da preživet, če ne pa jo bomo mahnili kam dalje dol. Vseeno hvala za tako izčrpno informacijo. Trojka

kroki  

član od: 22.10.2003

sporočila: 508

15. maj 2009 7:52

Nazadnje letos konec aprila, so imeli dneve cvetja v Đardinu, je blo luštno, wc- meni bolj tko tko, prostora je bilo še veliko, ker se je očitno takrat šele dobro odprl in so šele prvi postavljali prikolice. Meni osebno je kraj luštn, je majhen, plaža, eni deli so bolj za otroke, drugi za odrasle, mi sicer imamo čoln in smo bili leteči, letos še ne, pridemo pa tudi letos na ta konc. Konec junija in sreda julija, je manj ljudi kot pa začetek avgusta.

Onka  

član od: 23.11.2005

sporočila: 42

15. maj 2009 7:52

Gužva bo! WC niso tako slabi (res je starejše je pa čisto). kaj je pa lepa plaža, to je pa druga tema,.... Na plaži je gužva, ampak res gužva. V senci je vse zasedeno (sej se dobi kak prostor, kot se pač znajdeš,... Kamp je neposredno na plaži. V vodi je mivka ali kami in ježi, idealno za otroke, ker je daleč nizka voda,.... Ampak vzdušje in ljudje,.... TO PA ŠTEJE! Mi smo hodili dol par let (v apartma), kljub zgornjemu opisu situacije. Prideš, izklopiš možgane, in si na dopustu. Pa še dobro izhodišče za izlete in raziskovanja je! Lepo se imejte in uživajte tam dol! Onka[smile]

kroki  

član od: 22.10.2003

sporočila: 508

15. maj 2009 8:17

Konec junija, sreda julija se je dalo še čist spodobno kopat, ježi so pa na delu kjer je globja voda in ne na tem kjer se otroci kopajo, je pa vse v neposredni bližni, tako, da si tam parkiran in greš peš naokoli.....

Trojka  

član od: 14.5.2009

sporočila: 49

15. maj 2009 13:07

Pozdravljene punce! Mi smo se že odločili in rezervirali parcelo konc junija, začetek julija in upam, da se bomo imeli lepo, saj v tem času jaz tudi upam da še ne bo takšne gužve. Bomo pa imeli s seboj kolesa in bomo pretežno bolj raziskovali ta konec Dalmacije. Trojka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti