Prižba korčula

Hobotka  

član od: 2.11.2004

sporočila: 274

tema odprta - 4. maj 2009 23:53 | ogledi: 4.096 | odgovori: 5

POzdravljeni, zanima me ali je kdo letoval v Prižbi na otoku Korčula. Zanima me ali je to kaj večje kot vasica, kakšna je preskrba: trgovine, tržnica, ribarnica, kakšen kafič. Imamo odraslo mladino ali imajo kaj početi ???

Hobotka

mojcca  

član od: 20.9.2007

sporočila: 117

5. maj 2009 7:39

Prižba je manjše naselje, mirno in če iščeš dopust v smislu žuriranja in podobno, ti je pač ne svetujem, če pa rabiš mir, potem pa kar pogumno. Trgovina je, mislim da tržnica in kafič tudi, za ribarnico pa nisem prepričana, ampak zagotovo se da tudi od kakšnega domačina kaj kupit. mojcca

MALČICA  

član od: 8.6.2006

sporočila: 451

5. maj 2009 8:18

Tudi mi iščemo kakšnega apartma v Srednji Dalmaciji za naju in tri najstniške otroke, pa ne sme biti na preveč mirni lokaciji. Morda vi veste za kakšnega, lahko tudi kamp, ker razmišljamo tudi o šotorjenju, da bi bilo bolj zanimivo. Malčica

radojedec  

član od: 14.12.2006

sporočila: 8

5. maj 2009 9:13

MALČICA je napisal/a:
Tudi mi iščemo kakšnega apartma v Srednji Dalmaciji za naju in tri najstniške otroke, pa ne sme biti na preveč mirni lokaciji. Morda vi veste za kakšnega, lahko tudi kamp, ker razmišljamo tudi o šotorjenju, da bi bilo bolj zanimivo. Malčica
Predlagal bi otok Murter. Otok z veliko lepih plaž. Možnost kampiranja, pa tudi vsem domačim je dodatni zaslužek oddajanje apartmajev. Na spletu je dovolj informacij...:) radojedec

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

5. maj 2009 9:17

V Prižbi se ribe kupujejo neposredno od ribičev, ko pridejo zjutraj z morja. Vendelina jr.

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

5. maj 2009 19:27

Mi smo pred leti letovali v Prižbi, apartmaji Mali Žal (imajo svojo spletno stran), za ribe ja bila pa takrat taka kriza, da so sosedi v Veli luki iz obupa kupovli zamrznjenega morskega psa, ker kaj dosti drugega ni bilo za dobiti. Ves ulov je šel gostincem.

Sicer pa je lepa, mirna vasica, manjši del ima plitvino, dobršen del pa kar strmo obalo s pomoli, kjer je globina okoli 3 m.

 

lp

robida

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti