Susan boyle na britain got talent 2009

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

inteligentka  

član od: 23.10.2008

sporočila: 115

26. apr 2009 13:48

ja, ja včasih, velikokrat, v glavnem, pišem kot razmišljam - torej nasujem na list oz. računalnik prebliske... tisti, ki se jih tiče pisano, ker so noter tudi odgovori različnim, že vejo zakaj gre.. zelo pomembno pa je, da bereš po odstavkih.. ti si tako vrgel kar na kup in nastane zmeda.. prebliski in odgovori različnim avtorjem.. ne govorim o ljudeh, ki nekaj ne znajo, ne zmorejo... govorim o ljudeh, ki niso kritični do sebe in bi lahko znali, a se ne potrudijo.. ker človek lahko ogromno naredi - a ne kar tako na izi... potrebno je delo.. govorim recimo o takozvanih glesbenikih, ki so na odru, a še sami ne vejo zakaj - oz. vejo, da za denar in folk posluša neko sranje in sebe poimenujejo umetniki - bljak! meni pa itak najlepše ustvarjajo otroci - in kaj lahko naredijo vse? še sami ne morejo verjeti, ko končajo in pogledajo svoj izdelek! in ni res da, če ti vidiš hudobijo itd, to tudi dobiš.. ravno naivne, nedolžne punce, otroci recimo nastradajo velikokrat.. zakaj?! ni vse odvisno od nas... koliko je v resnici zdravih, samozavestnih otrok?! zgodilo pa se mi je veliko dobrega in tudi slabega.. ežoj, mar ne veš kaj je življenje? kaj hočeš reči, da ker verjameš v dobro, se ti le dobro godi?! in hvala za dobre napotke - glede knjige itd... no - in glede mene - mislim, da sem v nekem čudnem stanju, po nedavni razvezi in se to odraža na meni, pisanju... ok? ona bejba 47 - letna - upam, da ni zrežirano, mislim, da to je njen glas, upam no... verjamem, ker si tega ravno ne morejo privoščiti na b. has a talent... by by, by inteligentka

sara  

član od: 2.10.2001

sporočila: 383

27. apr 2009 18:15

Vendelina jr. je napisal/a:
Čakaj, če je bil že tisti prodajalec, ki je pel opero, Anglež, pa tale je tudi Angležinja....potem me postaja strah, kaj bodo iz tega arsenala lansirali za tretjo sezono....ajajaj Sicer nočem razbijati veselja fenom od tega šova - samo en info: fazon teh šovov v tem, da prodajajo kratko slavo sleherniku, ker daje to gledanost, gledanost daje oglaševalski denar in ta denar potem kupi tiste, ki bi lahko naredili dobre pesmi in vse, kar gre zraven, za zmagovalca. In če ta zmagovalec nekako ne ustreza vsem marketinškim standardom (pa ga je narod izbral s televotingom), se zgodba hitro pozabi. Recimo Leona Lewis je imela vse znake zmagovalke in zanjo so potem našli dobro ekipo. Po drugi strani pa Jennifer Hudson ni delovala blazno marketinško zanimivo in so jo spravili na drugo mesto.....da je od tam prišla med igralke, igrala v Dream girls in dobila oskarja, priznanje....in ko je šlo vse kot po maslu, je doživela tragedijo o kateri so se mediji kar razpisali Tale granny bo pa čez tri leta pela samo še na proslavah krajevne skupnosti. Mi ostali pa bomo še naprej prepevali v kopalnicah.... Vendelina jr.
Meni se pa ti zdiš že malo bolana. Pa kaj, ti sploh znaš vidit kakšen plus??? Ti mora življenje res biti težko, da okrog same minuse trosiš. Žal mi je zate. Tale gospa je inspirirala več ljudi kot ti s svojim negativnim čvekanjem!! Lp, veverica Sporočilo je spremenil(a) sara dne 27. 2009 18:32

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

27. apr 2009 19:52

Sn mela včeraj priliko videt, kak grejo kocine pokonci, ko smo babe skupinsko poslušale Suzano. Adijo!!! Mene Suzana pusti hladno. Dvignejo se mi pa pri tamalih: http://www.youtube.com/watch?v=y0MFZ88f8oM tumpika

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

28. apr 2009 8:56

Haha MamaF, si vidla, Simon je že hotel pritisniti, pa ga je utišala :)) Super je mala!

saša

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

2. maj 2009 22:12

Ta posnetek s Hollie v glavni vlogi se pa še meni zdi zrežiran. Govori samo o tem, kako bi rada plesala, postala balerina, plesala pred kraljico, niti besedice o tem, da poje, pol jo pa na oder pošljejo z mikrofonom. Pa Simon se sploh ne pretvarja, čist zares je mislil vžgat po gumbu, ker on se pa ja vedno obotavlja, kadar mu kdo ni všeč. In potem jasno vse kap zadane, ko dete odpre usta. Danes pa so našli so še enega Nesrečnika. Ta je pa kot izklesan za Susie:) Ziher bo finalni nastop duet. Can't wait

mark5  

član od: 4.4.2008

sporočila: 443

3. maj 2009 17:41

Zakaj pa ne ,če ji je šele zdaj uspelo dobro če pa je to šovbiznis se bo pa itak zvedlo ker bo šla hitro v pozabo, mark5

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti