Zakaj??????????

tema je zaklenjena

minutka  

član od: 15.5.2008

sporočila: 128

4. apr 2009 20:33

Drejček minutka

Nežinka  

član od: 19.7.2006

sporočila: 191

4. apr 2009 20:58

Drejček

(sploh zadnji odstavek, se podpišem!)

If they don't have chocolate in heaven, I'm not going! http://easypika.typepad.com/

neznan uporabnik

4. apr 2009 21:40

Drejček, ti si faca :)) bberta

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

4. apr 2009 21:45

Bravo Drejček! Se v celoti strinjam s tabo. Lepše ne bi mogel povedati!

Kyara

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4313

4. apr 2009 21:47

Kolk si pa to lepo napisal, drejček....

rrr

cellnet  

član od: 5.7.2005

sporočila: 566

4. apr 2009 21:57

manjvrednosti kompleks + netoleranca = nestrpnost (skratka ogledalo naroda) cellnet

selvi  

član od: 16.4.2008

sporočila: 69

4. apr 2009 22:01

Patka,Fakin712 se popolnoma strinjam z Vami.Preberem vse in glede na reakcijo marsikaterega člana se ne oglašam tako pogosto,čeprav bi imela kaj za vprašat ampak saj veste .......Ne zdi se mi prav da si eni imajo toliko svoje svobode ,da komaj čakajo na to, kako bo kdo uporabil kakšno besedo,stavek,črko,vprašanje itd....in se potem delajo tako pametni in vse mogočni.Saj smo vsi na svoj način vredni,pametni samo eni spet imamo spoštovanja do sočloveka.Lahko rečem da sem večkrat dobesedno razočarana.....Drejček, prav imate da za vsakega raste palica.Lep pozdrav vsem. selvi

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

4. apr 2009 22:29

lej, selvi, pač tako je; samo ne se sekirat zaradi teh ljudi in jih preprosto ignoriraj, Mahatma Gandhi je to sprobal in dosegel nemogoče: miren odhod angleške kolonialne vojske iz Indije po koncu WW2. pa če bo kaj, kar vprašaj, kljub napadom nas je nekaj takih, ki smo še vedno solidarni, če ne drugače preko ZS

So pa na vsakem forumu cvetke, ki nonstop pametujejo in smetijo, ker so zafrustrirani in ne znajo drugače sprostiti svojih tegob; če si sami nočejo pomagati in vztrajajo v trenutni situaciji, jim nihče drug ne more.

drugače pa vem, da sem faca, samo kaj ko sem pa ne me vikat, me je samo eden

Nočka,

Drejček

rdeca jagoda  

član od: 5.3.2009

sporočila: 39

5. apr 2009 11:42

Jaz pa mislim, da forumi niso zato, da se bomo knjižno in lepo izražali. Napišeš pač, da je razumljivo, koliko pa si knjižno podkovan ali pa računalniško pismen verjetno ni stvar drugih. Če želimo komu pomagati, mu lahko tudi, če ni ravno zelo knjižno napisal. Če mu ne znamo pomagati pač ne pišemo na tisto temo. Če pa kdaj kdo napiše svoje mnenj, ki ni enako tistemu, ki je bilo napisano, ne smemo jemati za hudo. Vsak ima svoje izkušnje, svoja mnenja in svoje težave. Žaljenje ali provociranje pa na forume ne sodijo. Sicer pa mislim, da vorumi niso ustvarjeni zato, da jih uporabljajo samo računalniško in slovnično zelo podkovani ljudje. Tudi sama ima svoj forum, ki ga nisem ustvarila z namenom, da bodo ljudje, ki so registrirani na njem pisali slovnično pravilno. Zaradi mene lahko pišejo tudi v narečju, dokler koga ne užalijo, je vse o.k.. rdeca jagoda

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

5. apr 2009 15:09

fakin712 je napisal/a:
Ja, Vendelina, res je, da se vsi z vsem ne bodo strinjali. Ampak tukaj na kulinariki pa se zadnje čase dogaja, da je nekdo, ki nekaj vpraša in če vprašanje ni po volji določenim članom, takoj napaden, kako se izraža, kako je računalniško pismen in podobno. Ko bi vsak pred svojim pragom pometel, bi imel vse življenje dovolj dela, da ne bi kritiziral drugih. Zaradi tega pa se že kar nekaj časa zelo poredko oglasim. Pojdimo rajši ven na sonce in se sproščajmo v naravi in čimmanj mislimo na negativne stvari. Pa lep dan želim vsem članom in članicam. LP! fakin712

Vsak ima po svoje prav, kar ste navedli pred menoj, mislim pa, da je navedba fakin-a res najbolj blizu dogajanju.

Pri nekaterih vprašanjih je res tako, da preden sploh nekdo zapiše odgovor, jih cel ducat raztrga avtorja vprašanja na temo slovnice, morale, nepismenosti......

Če nimaš odgovora, klikni nazaj in pojdi na drugo temo. Pika. Misli si svoje.

Titta

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti