Dve temi v košu - slovenceljni

tema je zaklenjena

inteligentka  

član od: 23.10.2008

sporočila: 115

tema odprta - 18. dec 2008 22:34 | ogledi: 2.068 | odgovori: 3

ja, ja dragi moji, s tem ste dokazali, ko ste dve aktualni temi z bogatimi razmišljanji vrgli v koš, da ste res to - slovenceljni... pa nobenega ne žalim, samo ugotavljam, da tukaj ni sorodnih ljudi na isti valovni dolžini.. tolerira se primitivizem in slovenceljnska nevoščljivost in ozkost... ojoj! v teh dveh temah - spopad in krizasrednjih let... je bilo veliko možnosti, da se res pogovorimo in postanemo boljši, odprti, odkriti in, da je na tem forumu bolje.. seveda je tu veliko prav zanimivih ljudi, ki kot jaz ne spadamo med to blodnjo tu.... dokazali ste, da ne iščete kvalitete... zato, se jaz poslavljam od vas, ker pri tem forumu nimam kaj iskati... pa srečno želim vsem, imejte se kul, kul, kul... imate pa možnost prav pri teh dveh temah prebrati, koliko ljudi moti ta način komunikacije... kaj ste slepi ali kaj? kaj se pa greste? super.. jaz pa časa ne bom več izgubljala - ker vi želite plitke in površne debate - pa samo kao pozitivne - dajte no, doma pa jočete.. ali pa blefirate.. no pa uživajte, saj je vaš forum, ne moj... jaz pa grem, naprej v "lajf" aja pa še to - znana sem kot zelo pozitivna, socialna oseba in delam z mladino in med mladimi ljudmi - pri organizaciji, izvedbi marsičesa itd... pač, tu na tem forumu pa so vam všeč pretežno gospodinje, saj to je gospodinjski forum - ali ne?! by vsi prijazni, topli ljudje.... - smrt primitivizmu! inteligentka

toppy  

član od: 10.12.2007

sporočila: 282

18. dec 2008 22:49

FRKLJA,KAJ SI MISLILA S TEM,DA SMO SAME GOSPODINJE????MISLIŠ,DA SI TI KAJ BOLJŠA OD NAS "GOSPODINJ",DA SI OH IN SPLOH!!!V BISTVU TE NIHČE NE DRŽI NA TEMU FORUMU TAKO,DA LAHKO GREŠ.AJA PA NASLEDNJIČ,KO SE BOŠ ZAZRLA V OČI TEBI(MOGOČE) DRAGE OSEBE(MAME) SE SPOMNI,DA ZREŠ V OČI "GOSPODINJI"!!!! toppy

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4313

18. dec 2008 22:51

Pa kdo pri vragu si ti - inteligentka - da nas tlačiš v neke svoje kalupe in nam soliš pamet s svojimi pisarijami???

Meni se zdi, da smo doslej kar dobro shajali brez tebe in da kaka huda praznina s tvojim odhodom pač ne more nastati. To je seveda samo moje skromno, gospodinjsko mnenje.

rrr

 

Sporočilo je spremenil(a) ribaracarak dne 18. dec 2008 22:57:46

MiškaMiša  

član od: 30.1.2004

sporočila: 66

18. dec 2008 22:56

Samo moj nasvet: Če želite tej gospej odgovoriti, ji ne odgovarjajte, sicer je namen dosežen. Če ne odgovarjate bo tema žalostno obmolknila, povedano pa bo vse. Če ne, zmaga ona. Miša

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti