Hmm

neznan uporabnik

17. dec 2008 22:39

frini sem samo enkrat pisal na zs in jo lepo prosil naj me pusti na miru tako kot jaz pustim njo.pa še to nič ne ponujam,nič ne prodajam,ne bo dela za inšpektorje.torej frina prosim te še javno pusti me namiru,kot jaz pustim tebe.pa lep pozdrav iz koša. PV

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

17. dec 2008 23:39

A je ta koš prinesel ali ?

Atina

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

18. dec 2008 22:18

WRAN51 je napisal/a:
frini sem samo enkrat pisal na zs in jo lepo prosil naj me pusti na miru tako kot jaz pustim njo.pa še to nič ne ponujam,nič ne prodajam,ne bo dela za inšpektorje.torej frina prosim te še javno pusti me namiru,kot jaz pustim tebe.pa lep pozdrav iz koša. PV

Mar nisem bila dovokj jasna, da z Wranom iz znanih razlogov ne želim imeti nobenega opravka; to pomeni, da ne razpravljam v njegovi temi in da nočem kontakta po ZS. Taka je moja volja.

Celotno zgodbo pa sem pripravljena napisati še večkrat, če se bo komu še kdaj zdelo, da je Wran žrtev nedomokratičnosti.  Citat, na katerega je usmerila Nena-morje in je točen, le da je v originalu ob nesramnosti neko drugo ime, pove več kot dovolj.  

F r i n a

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti