Se pač zgodi

pujsek  

član od: 10.9.2008

sporočila: 129

8. okt 2008 12:56

Tud jaz sem zaklenila sina v avto, ko je bil star 6 mesecev. Groza na kvadrat! Še dobro, da je bil blizu servis in so mi odprli avto. U bistvu so udrli. Sem ujsala avto, da je notri potem spal slabo uro. Musklfiber je bil pa pol še en teden Sem bila pa čist šokirana, ko sem videla, kako enostavno je in zdaj znam to tudi sama. Dvigneš gumico ob steklu in potem z žičko ali čim podobnim odpreš vrata. Sem tako odklenila avto že sodelavcu in sodelavki, ko sta zaklenila ključe not. LP pujsek

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

8. okt 2008 13:26

mamamia je napisal/a:

Bil je malce neroden in je  s stranskim ogledalom zadel rob vrat, tako da se je ogledalo odlomilo. In kaj je bilo v ogledalu? Rezervni  ključi (ponanrejeni, jasno) tega avta in fotokopija proemtnega dovoljenja - torej vse prirpavljeno za ponarejanje dokumenta in ključ zraven, da se avto lahko brez težav odpelje.

Mamamia

mamamia
Ma jaz, če bi bila lopov in bi že ponaredila ključe in prometno, bi jih lepo obdržala, dokler jih ne bi uporabila, ne pa, da bi jih v avto skrivala! Halo?!? Atina

patka  

član od: 16.8.2008

sporočila: 372

8. okt 2008 13:30

Tudi naša rezerva je navaden ključ, tako da si tudi mi s tem ne moremo pomagati. Bi mi pa to še kako prišlo prav. patka

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

8. okt 2008 14:00

Sicer se pa menda lahko naredi tudi dodatni rezervni ključ za daljinsko zaklepanje. Le da stane precej, če se ne motim cca. 40 eur.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

8. okt 2008 14:06

Atina je napisal/a:
mamamia je napisal/a:

Bil je malce neroden in je  s stranskim ogledalom zadel rob vrat, tako da se je ogledalo odlomilo. In kaj je bilo v ogledalu? Rezervni  ključi (ponanrejeni, jasno) tega avta in fotokopija proemtnega dovoljenja - torej vse prirpavljeno za ponarejanje dokumenta in ključ zraven, da se avto lahko brez težav odpelje.

Mamamia

mamamia

Ma jaz, če bi bila lopov in bi že ponaredila ključe in prometno, bi jih lepo obdržala, dokler jih ne bi uporabila, ne pa, da bi jih v avto skrivala! Halo?!? Atina

 

Lahko bi bilo nevarno za zaposlene, da ga kdo ponaključju zaloti s fotokopijo dokumentov in rezervnimi ključi v delovnem kombinezonu. Tako so lopovom samo povedali naslov lastnika vozila in ukradel ga je nekdo drug, ne zaposleni v servisu. Tele verige so dobro organizirane, če en sam dela, se hitro kje zmoti. Z delitvijo dela pa ima vsak eno samo zadolžitev in členi sodelujejo med seboj.  Pri takih reče ni "one man bandov". Zato pa je organiziran kriminal.

 

Mamamia

mamamia

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

8. okt 2008 16:29

LIJANA je napisal/a:

Zdaj me pa firbec matra, a imate vsi  rezervne ključe tudi na daljinsko zaklepanje, pri nas  je  samo eden, rezerva pa je navadna.

Lijana

 

Ja, vse, smo se tako domenili takoj ob nakupu! 

Za 4 voznike imamo samo dva avta. Marsikdaj ga eden pripelje na dogovorjeno parkirišče, iskat ga pride pa nekdo drug, tako da pravzaprav niti niso "rezervni".

Cila

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

8. okt 2008 19:24

tulka je napisal/a:
gogad, kje pa ponavadi tvoj parkira svoj avto? Pa kakšen avto je to (tip in barva)? mm, stari avti na kljukice so čisto simpl za vlomit, samo malo dihtngo na vratih zavihaš in z žičko (lahko jo s selotejpom prilepite nekam pod odbijač) zahaklaš pa - voila! - odkleneš. tulka
Kar v garaži,več ne povem,saj ključa tudi nebi našla ,ga komaj on najde in še ves od šmira se prikaže izpod avta.Res je že star ampak dela kot urica. lp goga

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

8. okt 2008 19:43

No,midva s fantom sva tudi ključe od avta+vso smučarsko opremo (odpravljali smo s enamreč smučat) na lastnem dvorišču zaklenila v avto. Šla sva namreč k teti po smučke,nabutala v avto še vse ostalo in on-genij od genija,je šel za vožnjo 1km zaklepat prtljažnik (da ne naštevam vseh njegovih teorij zakaj je to potrebno).Pripeljeva se domov in ker imajo te super petke možnost,da vrata zkaleneš brez ključev (pač kljukico dol in zapreš vrata,pa so zakljenjena).No in to sva oba naredila...nakar jaz hočem odpreti prtljažnik in znorim,zakaj je sploh zaklepal in ko je 1 minuto stal ves rdeč in tiho mi je kapnilo kaj je narobe. In potem moja burna reakcija (to imam po mami se mi zdi),ko sem začela cvilit in vreščat kako neposobno bitje je on (da me je potem zagrabil in pritisnil roko na usta naj ne omenim)...no po pol urni histeriji,da grem po atija,ker je on en les je vseeno on svetovljansko vdrl v avto z žičko (da je bila najdba žičke v atijevi garaži misija skorajnemogoče ni pomembno) in smučke so bile rešene... Še huje je bilo pa pri mami,ko je pospravljala vrtec,pometala pred vrati le ta pa so se zaprla.No in ta vrata se od zunja odpirajo samo na ključe...mobitel,ključi in denarnica pa so lepo ostali v vrtcu... Skrataka,se zgodi ;) Roncolino

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

8. okt 2008 21:10

No, če imaš avto na kartico, se ti to, da avto zakleneš ne more zgoditi, ker se ti avto sploh zakleniti noče, če je kartica v avtu, ti pa zunaj. Drugače je, če ti crkne baterija za kartico in ti avta noče ne odpreti, kaj šele da bi vzgal. Potem moraš iz te kartice vleči nekakšen ključ in najti luknjo na kljuki za ta ključ,..cela scena vam povem. Meni se je to zgodilo, po moje so mislili, da hočem vdret v avto, ko sem tipala tam okoli kljuk. Ja, pa to sem vam že povedala, da se mi je takrat kot zanalašč najbolj na svetu mudilo? Jelenckova

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

8. okt 2008 21:12

Hm, po moje si je mislil, da škoda, da ni tebe namesto ključev v avto zaklenil...(smeškoti mi ne delajo,ne vem zakaj, božja kazena ali kaj???

Zakaj pa tako burno reagiraš? Jaz običajno crknem od smeha v takih situacijah. Mamamia

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti