Se pač zgodi

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

7. okt 2008 20:02

Odpiranje preko mobitela ne deluje (daljinci oddajajo kodiran radijski signal na valovni dolzini 300mHz, mobilni telefoni pa sicer prenasajo signal od naprave do postaje po radijski frekvenci, lovijo in oddajajo pa zvok v slisnem obmocju). Ampak ce uganete, kaj storiti, ko vam ob vlomu v najeto hisko na Siciliji poleg vseh dokumentov in kartic odnesejo se rezervni kljuc avtomobila, vam bom razlozila se vse ostalo. Ko pridem nazaj, ker grem zdajle najprej na en Bandidos...:))))) lp, proxima

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

7. okt 2008 20:35

gogad, kje pa ponavadi tvoj parkira svoj avto? Pa kakšen avto je to (tip in barva)? mm, stari avti na kljukice so čisto simpl za vlomit, samo malo dihtngo na vratih zavihaš in z žičko (lahko jo s selotejpom prilepite nekam pod odbijač) zahaklaš pa - voila! - odkleneš. tulka

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

8. okt 2008 5:50

Odpiranje preko mobitela  garantirano deluje, vendar ne pri vseh modelih. 

Zlasti dražji avtomobili so zaradi možnih kraj menda  še dodatno zavarovani.  Sprobajte sami. Zapeljite avto toliko stran, da ga signal ključa ne doseže. Jaz sem ga zapeljala na drugo stran hriba in kar verjeti nisem mogla. To je res dobro vedeti vnaprej.

Cila

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

8. okt 2008 7:09

Ideja odklepanja po mobiju je dobra, samo nekaj me moti. Pri hiši imamo 4 avte na daljinsko zaklepanje, rezerve so pa vsi navadni ključi, torej mobi odpade.

Lijana

Sporočilo je spremenil(a) LIJANA dne 08. okt 2008 07:09:53

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

8. okt 2008 8:06

Ali je kdo tako prijazen in step by step razloži tole odpiranje na mobitel...če sem prav razumela mora bit ieden doma ob rezervnem ključu..in potem? Sporočilo je spremenil(a) TORTICA dne 08. okt 2008 08:07:04

pujsek  

član od: 10.9.2008

sporočila: 129

8. okt 2008 9:05

A lahko katera podrobneje razloži, kako se avto odpre s pomočjo mobitela? To res lahko pride kdaj prav. pujsek

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

8. okt 2008 9:13

Ford Mondeo 2007 definitivno ne odpira čez mobitel. Začetnica

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

8. okt 2008 9:25

Prijateljica ima peugeota 307cc in mi je to posredovala potem, ko je tako naredila. Če me je nasankala,s em tudi jaz vas.

 

če imate avto)))))> Lahko boste ta trik nekoč potrebovali. Če zaklenete ključ od avtomobila v > avtu, rezervni ključ pa imate doma, naredite sledeče: pokličite nekoga, ki > je doma na njegov gsm aparat. Vaš mobilnik držite 30 centimetrov od vrata > vašega avtomobila.Oseba ki je doma naj da ključ blizu telefona in pritisne > gumb za odklepanje. Vaš avto se bo odprl. Razdalja sploh ni važna, važno > je samo da na mobilni telefon pokličete osebo, ki lahko pride do vašega > rezervnega ključa>> NO TOLE SEM DANES SLIŠAL NA ENEM RADIU NISEM MOGEL VERJET IN SEM IZ DOMŽAL > POKLICAL DOMOV DA SPROBAM. FOTR ME SPRAŠUJE ZAKAJ, NO POTEM SEM MU PA DOMA > MAL PREJ RAZLOŽU. TOREJ PRI MENI 100% DELUJE IN ŠE KOLEGI NISO MOGLI > VERJET,...>>>

mamamia

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

8. okt 2008 9:37

Ali pa pokličeš najbližjega avtomehanika, če pozna kakega profesionalnega vlomilca v avte. Ta pride in ti ne fenta avta.

S servisi in fancy avtomobili je pa tako, da ti avto čudežno izgine nekaj dni po opravljenem servisu in to uradnem, da ne bo pomote.

Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti