Mesenje kruha z mešalnikom

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

30. jan 2003 22:03

Darka,

Darka  

član od: 28.9.2001

sporočila: 37

31. jan 2003 18:50

Hvala za rožce! Lep vikend vsem! Darka D

hana039  

član od: 3.6.2002

sporočila: 87

1. feb 2003 19:18

Sama imam Bosch MUM4400, pa nisem imela sreče z njim. Verjetno zaradi pregretja, se mi je zlomil plastični del metlice, brez da bi to opazila. Ko pa sem valjala testo, sem začutila tope sledi plastike in ves testo je moral romati v smeti. Tako, da sedaj lepo počiva v kleti...Poleti pa so v Merkurjevih prodajalnah imeli v akciji Bosch - Power Mix 700W z noro veliko količino priključkov. Zamešaš testo za kruh s kvasom vred, potem daš samo vzhajat, v nekaj sekundah zrežeš suho salamo, potem zelje za solato... Bila sem na predstavitvi Ronica, pa lahko rečem, da se tudi na tem da delat veliko takih stvari...razen, da se res ne da narediti smetane iz mleka, pa zmešati samo enega stroka česna..Glede cene pa je velika razlika, saj Ronic stane 128000, ta Boschev pa samo 23000. Saj vem, da je Ronic res kvaliteten mešalec, vendar cena pa je tudi nora.LP Tanja Ps.: sedaj pa lastniki Ronica kar po meni:))))

MA-RE  

član od: 4.2.2003

sporočila: 38

7. feb 2003 1:37

RE HANA039: Hm, sem v dilemi: - ali ni veliko lastnikov Ronica - ali si pa ne upajo nad tebe?! Ker imam izkušnje z prekurjenim MP (pravzaprav bolj moja EX uničevalska polovica), vam lepo svetujem, da si vzamete čas, pa malo rokice potrenirate - bo še največ uspeha (testo+telovadba=kruh) Marijan PETEK Sporočilo je spremenil(a) MA-RE dne 07. feb 2003 01:53:11

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti