Marmelade

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

3. sep 2008 16:46

Rimljanka, a maš kakšno idejo, kje v naši bližnji okolici prodajajo trsni sirup? Tisto rjavo tvarino bi jaz zmogla ustvariti, samo s ta pravega sirupa ne najdem.... Vendelina jr.

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

3. sep 2008 17:09

Trsni? Sladkornega trsa? Po moje v trgovinah z zdravo hrano, kot se reče.... Po pravici povedano, nimam pojma, se mi zdi pa logično, da bi ga lahko imeli tam. Zadnje čase (po obnovi) ima tudi hipersosed mnogo takega na policah, če imaš zadosti energije, da jih pretakneš.......

rimljanka - zasebno mnenje

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

3. sep 2008 17:58

Vendelina jr. je napisal/a:
Rimljanka, a maš kakšno idejo, kje v naši bližnji okolici prodajajo trsni sirup? Tisto rjavo tvarino bi jaz zmogla ustvariti, samo s ta pravega sirupa ne najdem.... Vendelina jr.
Iz mojih študentskih let se spomnim, da so ga imeli v Maxiju-pri zdravi hrani, sicer pa v trgovinici Kalček na Trubarjevi v LJ. Nimam pa pojma, če ta trgovina še sploh obstaja (čeprav bi, glede na trende rekla, da jih imate v LJ kar več). Sicer pa kakšen Medigo, pa Boitop.... mamaF - Mojca

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

3. sep 2008 18:40

Jaz sem nekaj nasla, ampak dvomim da je to, kar iscete: marmelada iz kokosa, banan, vanilije medu in cokolade. Ce koga zanima, bom pa prevedla...za moj okus pa ni. Lp lucka

bigmama  

član od: 23.7.2008

sporočila: 6

4. sep 2008 11:56

Lucka52 hvala za recept, u subotu mi donose sveže borovnice te ću odmah probati recept. bigmama bigmama

bigmama  

član od: 23.7.2008

sporočila: 6

4. sep 2008 12:03

Da, toplo se nadam da će se na kraju pojavtiti neki recept za kokosovu marmeladu i mene sada jako zanima. Doduse lucka52 ne zvuci lose ni ono sa cokoladom i bananama.... sve nešto što ja jako volim bigmama bigmama

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti