Sava

Gurenc  

član od: 31.1.2008

sporočila: 68

5. jul 2008 9:55

Sožalje svojcem.. Ampak vsak si črto življenja piše sam......mogoče je pa reka vzela tisto, kar so oni vzeli njej...... Se mi pa ob tej neumni in nespametni tragediji utrne vprašanje, kako bi se ob taki situaciji obnašali naši politiki, če bi bili akterji tega dogodka navadni občani..... Gurenc

Peca  

član od: 31.12.2004

sporočila: 38

5. jul 2008 10:55

Se strinjam, Gurenc. Ničesar ni zastonj!! v primeru, da bi bili med žrtvami sami "navadni smrtniki" tudi jaz nisem preveč prepričana, da bi takoj prileteli vkup. Lep dan! Peca

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

5. jul 2008 12:59

"Ljubezen na prvi pogled,

kot deklico sem te iskal med gorami.

Iz svetlih kristalčkov spočeta

in s soncem požegnana si mi oprala noge.

Stopil sem ob tvoji zeleni poti in se razjokal.

V tvoji zrelosti so ti nadeli umazano

obleko s smrdečimi resami.

Jokam, ker vem, da si biser,

ki potuje v biserno morje

in ljubil te bom toliko časa,

da te bodo moje solze očistile .... "

 

Tole je pesem Sava, Sava, ki je napisana na sliki Save, ki visi v mojem stanovanju, oboje avtorja Ervina M.

Ni je solz, ki bi oprale Savo od človeških posegov in ni solz, ki bi bližnjim izprale bolečino. Potrebovali bodo veliko poguma in ljubezni.

Upam, da te nesmislene smrti ne bodo zaman in da bo varnost na rekah od zdaj bistveno drugačna. Potem te smrti tudi ne bodo tako nesmiselne.

 

F r i n a

tanjaj  

član od: 15.6.2007

sporočila: 918

5. jul 2008 13:27

vsem svojcem iskreno sožalje tanjaj

mizarka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 988

5. jul 2008 13:49

Prosim, če lahko pod to temo izražate samo sožalja,žalne verze , in vsaj v taki situaciji ostanite človeški. Vsi tisti , ki smo kdaj doživeli tako tragedijo, v težkih trenutkih nismo potrebovali nepomembnih komentarjev ampak ljudi, ki so nam stali ob strani.

 

mizarka

Sporočilo je spremenil(a) mizarka dne 05. jul 2008 13:50:20

dh  

član od: 22.3.2008

sporočila: 62

5. jul 2008 14:02

Vem, da gorja, ki jih doživljajo svojci in prijatelji ponesrečemih, ne more nihče zmanjšati z besedami: "Moje sožalje!". 

 

Kljub temu jim izrekam svoje iskreno sožalje.

 

Obsojam pa ljudi, ki si na žalosti drugih želijo kovati svojo srečo, pomembnost ...

 

 

dh

Sporočilo je spremenil(a) dh dne 05. jul 2008 14:04:12

Sporočilo je spremenil(a) dh dne 05. jul 2008 14:05:02

alehim  

član od: 24.10.2007

sporočila: 15

5. jul 2008 16:48

Iskreno sožalje vsem svojcem umrlih. alehim

Petya  

član od: 8.1.2006

sporočila: 591

5. jul 2008 17:19

Tudi z moje strani iskreno sožalje Petya

Kristalka  

član od: 31.3.2007

sporočila: 833

5. jul 2008 17:45

Solze žalost naj blažijo a spomin naj ne zbledi, vsi, ki v večnosti živijo na svetu puščajo sledi.

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

5. jul 2008 19:35

Ob vsej tej tragediji se človek zave krhkosti življenja samega, kako se nič ne napove konec (kar sicer vemo, a se ne zavedamo) in kako je vendarle treba spoštovati sile narave in da je končni zmagovalec vendarle narava, ki jo daleč premalo spoštujemo... Jaz sem poznala precej umrlih, moj mož vse, saj je vsakodnevno delal z njimi in zgolj gola sreča je (ali pa kaj drugega..) da tudi on ni šel z njimi, čeprav bi lahko šel. Zvečer smo skoraj jokali, ko smo bili vsi doma in je ves večer brnel telefon, ker je veliko prijateljev skrbelo, če ni moj mož zraven. Mi še nismo čisto dojeli, da je vse to res, verjetno še svojci ne povsem. Ko se bo prah polegel, se bo dejansko šele začela prava bolečina in praznina v družinah... da bi umrli našli svoj mir, svojci pa moč, da živijo naprej...

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti