Mastercard/visa

Anica iz ČD  

član od: 6.11.2007

sporočila: 38

tema odprta - 13. jun 2008 9:21 | ogledi: 1.094 | odgovori: 3

Pozdravljeni,

na vas se z enim (zame v tem trenutku nerešljivim) problemom in zares upam, da mi bo kdo pripravljen pomagati.

Proti koncu junija grem na Dunaj delat sprejemne izpite na tamkajšnjo glasbeno Universitat in ker trajajo 3 dni, moram seveda tam tudi prenočiti. Na splošno je precejšen problem s prenočišči, ker ravno poteka EP v nogometu, ampak sem našla primerno prenočišče v enem od youth hostlov.

Problem je v tem, da v času EP sprejemajo samo "online bookings", za kar pa potrebuješ viso ali mastercard, da jim nakažeš 10-procentno akontacijo. Ker nimam nobene od omenjenih kartic in ker gre za borih 9 evrov, sem vprašala, če lahko denar nakažem/pošljem kako drugače, a žal, so rekli, imajo v času EP tako povpraševanje, da brez izjeme poslujejo izključno preko spleta. Svetovali so mi, naj si kartico sposodim od kakega družinskega člana, ampak preprosto noben v naši družini nima teh kartic!

Stran se mi zdi varna, imajo "VeriSign Secured Verify", lahko prilepim link:

https://secure.bookhostels.com/bookhostels/wombats-hostels.c

Torej; če bi bil kdo, ki ima viso ali mastercard in izkušnje s plačevanjem preko interneta, pripravljen zame nakazati 9 evrov, naj mi prosim piše na zs, jaz pa bom denar seveda v gotovini vrnila... in zelo bom hvaležna.

Lep pozdrav.

Anica iz ČD

Anica iz ČD  

član od: 6.11.2007

sporočila: 38

13. jun 2008 10:41

uau, to bi blo super! ti pišem na zs. lp. Anica iz ČD

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti