Bazen

evagirl  

član od: 4.10.2007

sporočila: 276

31. maj 2008 18:54

V bazen definitivno ne. V morju pa,ker te ponavadi prime ravno ko odplavaš stran od obale in je veliko hladnejše morje :) Sicer pa ta urin velik prevelika panika po mojem mnenju. Kaj pa npr. da se izgubiš in nimaš vode kot se je že kdaj zgodilo in so se rešili s pitjem urina(je pa res da ga ne smeš prevečkrat ker vsakič, ko ga polulaš in piješ pa spet polulaš postane bolj koncentriran,takrat pa tudi tisto ne pomaga,saj ravno takro dehidriraš(še prej),te pa lahko reši!!!(v ekstremnih situacijah seveda. Upam da mi tega ne bi blo treba nikol nardit!!! evagirl

Sonja37  

član od: 26.7.2007

sporočila: 20

31. maj 2008 23:26

Pozdravljeni! Cel dan sem bila zasedena, pa sem sedaj komaj lahko pogledala, kaj se je dogajalo ob mojem vprašanju! Moram reči, da sem prijetno presenečena, saj vidim, da vsi tukaj razmišljate tako kot jaz. Sem pa bila šokirana, ko smo se pogovarjali v službi, pa sta dve osebi, od desetih ki smo bili zraven, čisto brez zadržkov povedali da lulajo v bazen (eni kar cela familija) - ŠOOOOKKKKKKKK - to človek ne more verjeti!!!!! Pa vem, da ni bil hec ali "nateg", ker sta oba to zagovarjala, češ da je urin zdravilen in da to pa res dela velika večina - 90%. Zato sem pa postavila vprašanje, da vidim, ali je z mano kaj narobe ali...... Ufff, hvala bogu očitno je z mano vse ok Lep večer in jutrišnji dan Sonja37

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

2. jun 2008 7:36

Pa naj je še kako zdrav, mi ne paše, da bi se kopala v urinu Rimljanke npr. (pa brez zamere Rimljanka) Začetnica

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

2. jun 2008 8:51

Sonja, če ne drugega, zdaj veš, s KOM se definitivno NE ŽELIŠ srečati v bazenu.... Vendelina jr.

kozamurnik

sporočila: 2311

2. jun 2008 9:09

Vprasanje je priblizno tako,kot ko v trgovini sprasujemo: bodo zrezki mehki,je kruh ali zelenjava sveza,da o ribah ne govorim.Jasno,da dobimo odgovor:pravkar so pripeljali!!! Kdo od trgovcev pa bi rekel:od predvcerajsnjim?! In mi krasno verjamemo!.Se slepimo in naslednjic ponovno postavljamo tako butasta vprasanja. Le kdo bi priznal,da mu kdaj uide?Ampak vsaka taka tema je koristna,nam da misliti in ce smo doslej to poceli, nas bo naslednjic zagotovo sram, verjamem, da celo pred samim seboj. kozamurnik

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

2. jun 2008 11:00

Zelo zanimiva tema, ni kaj. Jaz v bazen ne lulam, saj so povsod zraven Wc-ji. Greš lepo ven, opraviš in hop v osvežitev. Predsodkov glede kopališč nimam, kaj pa morem, če sem iz mesta daleč od obale. Če se hočem osvežiti in naplavati, pač moram v bazen.

Na morju je drugače. Saj so stranišča tudi ponekod ob obali. Če je možnost, grem va Wc, če pa te možnosti ni, se pač polulam v morje, vendar ne ob obali. Zelo rada plavam daleč ven in če je sila, pač tam spustim vodo, hehe.

Kyara

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti