Aparat za testo

jezek  

član od: 15.8.2007

sporočila: 129

2. okt 2008 10:53

Jaz sem ga kupila v Merkurju, pred prbližno dvema letoma. jezek

sinxv  

član od: 24.9.2008

sporočila: 14

9. okt 2008 18:41

Hey, mi mamo kuhinjskega robota ronic po sejmih ga prodajajajo-SUPER lahka naredi do 1 kile testa u samo 10 sekundah pa kvasa ni treba vzhajat-preizkušeno res mi ne znamo delat brez njega tak da moj favorit je ronic.......... sinxv

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

9. okt 2008 21:29

Kvasa ni treba vzhajat tudi če mesiš na roke, to nima veze z aparatom: Včasih so kvas vzhajali, ker je bil dostikrat slab oz. so bile kvasovke v njem že mrtve in zato včasih ni vsak kos kvasa delal, zdaj pa je to industrija in kvas dela in ga samo daš v moko, pa je. Veri

cellnet  

član od: 5.7.2005

sporočila: 566

5. apr 2009 16:05

muca1 je napisal/a:
Rebecca, Kitchenaid aparat dobiš v trgovini ID:DOMA Slovenska cesta 9, Ljubljana. Sama se še nisem odločila kateri je boljši Bosch MUM 8 ali ta aparat. Če ga boš kupila, bi te prosila če lahko poročaš o njegovi moči. Ta je namreč v tej funkciji šibkejši. muca1
ne vem če se je rebecca že odločila ;) lahko pa moč pokomentiram tudi jaz, ki ga mam že 10 let... sem napisal že nekje drugje na tem forumu, da je nizka številka W ne pove dosti o njegovi moči, saj ima direkten prenos in motor ne izgublja moči. posledično je veliko tišji od Kenwoodovega, ki ga je imela moja mama in se je upokojil lansko leto. zdaj je ponosna lastnica novega Kitchenaida in je čisto navdušena, pa čeprav prejšnji ni bil slab in ji je služil skoraj četrt stoletja. cellnet

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

5. apr 2009 16:10

Jaz upoštevam Veri,ki je to napisala že dooolgo nazaj, nikoli ne dam vzahaj kvasa, ga samo nadrobim v moko.

jade

Sporočilo je spremenil(a) jade dne 05. apr 2009 17:10:54

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti